آخرین تحولات اوکراین
خبرگزاری فرانسه- وضعیت «غیرانسانی» در ماریوپل – ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین می‌گوید وضعیت شهر ماریوپل در شرق اوکراین «غیرانسانی» است و هشدار داد که «حذف» آخرین نیروهای اوکراینی که از آن دفاع می‌کنند، به مذاکرات صلح با روسیه پایان می‌دهد. او در یک اظهارات ویدیویی گفت: «روسیه عمداً در تلاش است تا همه کسانی را که در آنجا هستند نابود کند»…
خبرگزاری فرانسه- روسیه حملات خود به کیف را مجدد شروع کرده است – روسیه حملات هوایی به تأسیسات نظامی در کیف را افزایش می‌دهد، یک روز پس از هشدار روسیه که در واکنش به حملات اوکراین در خاک روسیه، روسیه حمله به پایتخت را از سر خواهد گرفت. مسکو می‌گوید از موشکهای دوربرد مستقر در دریا برای ضربه زدن به کارخانه تولید تانک [در کیف] استفاده کرده است. ویتالی کلیچکو، شهردار کیف گفت حداقل یک نفر کشته و چندین نفر زخمی شده‌اند.
رویترز – وزارت دفاع انگلستان: توپخانه روسیه به حملات خود به مواضع اوکراین در سراسر شرق کشور ادامه می‌دهد – وزارت دفاع انگلستان روز یکشنبه اعلام کرد نیروهای روسیه به استقرار مجدد تجهیزات جنگی و پشتیبانی از بلاروس به سمت شرق اوکراین از جمله در مکانهای نزدیک به خارکیف و سورودونتسک ادامه می‌دهند. و افزود توپخانه روسیه به حملات خود به مواضع اوکراین در سراسر شرق کشور ادامه می‌دهد، جایی که روسیه قصد دارد فعالیت تهاجمی خود را از سر بگیرد.
 
نیویورک تایمز- زلنسکی علائمی می‌دهد که ماریوپل در آستانه سقوط است- یک مقام روسی گفت زمان آن فرا رسیده است که سربازان اوکراینی در شهر بندری اسلحه خود را زمین بگذارند. به دست آوردن کنترل ماریوپل بزرگترین پیروزی روسیه در جنگ نزدیک به دو ماهه خواهد بود.
واشنگتن پست – آمریکا و متحدانش برای انزوای طولانی‌مدت روسیه برنامه‌ریزی می‌کنند- با گذشت نزدیک به دو ماه از حمله وحشیانه ولادیمیر پوتین به اوکراین، دولت بایدن و متحدان اروپایی آن شروع به برنامه‌ریزی برای دنیایی بسیار متفاوت کرده‌اند که در آن دیگر سعی در همزیستی و همکاری با روسیه ندارند، بلکه به‌عنوان یک استراتژی بلندمدت فعالانه به‌دنبال منزوی کردن و تضعیف آن هستند.
رویترز – با به صدا درآمدن آژیرهای حمله هوایی در سرتاسر اوکراین در اوایل روز یکشنبه، هیچ نشانه فوری از پاسخ به درخواست روسیه مبنی بر تسلیم شدن نیروهای اوکراینی در شهر محاصره شده ماریوپل از ساعت ۵صبح وجود نداشت. در حالی‌که موشکها به کی‌یف و شهرهای دیگر اصابت می‌کند، روسیه گفت که نیروهایش بیشتر ماریوپل را پاکسازی کرده‌اند و تنها با گروه کوچکی از جنگنده‌های اوکراینی در کارخانه غول پیکر فولاد ایلیچ در بندر جنوب شرقی باقی مانده است.
رویترز – وزارت دفاع روسیه اظهار داشت، دریاسالار نیکولای یومنوف، رئیس نیروی دریایی روسیه، با خدمه کشتی مسکوا که گل سرسبد نیروی دریایی روسیه دریای سیاه بود ملاقات کرده و گفت که آنها به خدمت در نیروی دریایی ادامه خواهند داد.
خبرگزاری اینترفکس به‌نقل از وزارت دفاع روسیه گزارش داد که روسیه ساختمانهای تولید یک کارخانه خودروهای زرهی در کی‌یف و یک مرکز تعمیرات نظامی در میکولایف را تخریب کرد.
رویترز – روسیه اعلام کرد که ورود بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، لیز تراس وزیر خارجه، بن والاس وزیر دفاع و ۱۰ مقام و سیاستمدار دیگر را به این کشور منع کرده است.
رویترز – اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، گفت: اتحادیه اروپا بانک‌های روسیه، به‌ویژه اسبربانک را تحریم خواهد کرد و به‌دنبال «مکانیسم‌های هوشمندانه» برای گنجاندن نفت در تحریم‌ها است.
رویترز – ثروتمندترین مرد اوکراین متعهد شد که به بازسازی ماریوپل کمک کند، جایی که او صاحب دو کارخانه بزرگ فولاد است که به‌گفته او بار دیگر در سطح جهانی رقابت خواهند کرد.
سفیر اوکراین: حکومت ایران حامی روسیه است مردم ایران حامی اوکراین
سایت فانوس زاگرس رژیم در مصاحبه با سفیر اوکراین به گوشه‌یی از حمایت مردم ایران از اوکراین بازتاب داد.
این سایت نوشت: سفیر اوکراین در تهران، در گفتگو با روزنامه آسیا… گفت: «ایران اکنون در کنار روسیه ایستاده است اما اگر مثلا فرض کنیم سال آینده مشکلاتی در روابط با روسیه به‌وجود بیاید و اگر مواضع دولت ایران در مورد عدم حمایت از اوکراین ادامه پیدا کند و سال بعد بخواهید مواد غذایی‌تان را از اوکراین تأمین کنید، اوکراین خواهد پرسید شما تاکنون کجا بودید؟ یک سال پیش که ما به کمکهای بشردوستانه شما احتیاج داشتیم، شما کجا بودید؟»
سرگیی بوردیلیاک، با اشاره به حمایت مردم ایران از اوکراین در جنگ با روسیه گفت: «اوکراین حمایت مردم اکثر کشورها از جمله ایرانیان را داراست. به‌نظر می‌رسد افکار عمومی همواره حامی اوکراین است. در ایران از مردم عادی این حمایت از اوکراین را می‌بینیم. مثلاً وقتی در خیابان با ماشین ما که پرچم اوکراین بر آن نصب شده است مواجه می‌شوند فریاد می‌زنند و با دست خود اشاره می‌کنند که «اوکراین پیروز می‌شه!» و بوق می‌زنند و حمایت خود را ابراز می‌کنند».
حتی یک ریال از ایران نگرفتیم!
این سایت در ادامه به حمایت رژیم آخوندی از روسیه پرداخته و او از قول سفیر اوکراین می‌نویسد: «تا به‌حال ما هیچ حمایتی از طرف دولت جمهوری اسلامی نگرفتیم و واکنش‌شان را ندیدیم… . بعد از وقوع جنگ در اوکراین که ۴۰روز پیش شروع شده همه کشورهای آسیای میانه و خاورمیانه کمکهای بشردوستانه زیادی فرستاده‌اند، اما از جمهوری اسلامی ایران حتی یک ریال نگرفتیم».
حمایت جهانی از مردم ماریوپل اوکراین 
نبردهای نفس‌گیر در ماریوپل
وزارت دفاع روسیه طی بیانیه‌یی گفت که به نیروهای اوکراینی در ماریوپل اولتیماتوم داد که تسلیم شوند. ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه به خبرگزاری روسی تاس گفته است، تنها راه سربازان اوکراینی برای نجات جان خود زمین‌گذاشتن سلاحها است. این خبرگزاری به‌نقل از ژنرال روسی، میخائیل میزینتسف نوشت: «ما تضمین می‌کنیم که جان همه کسانی که اسلحه خود را به زمین می‌گذارند در امان خواهد ماند».
میزینتسف نیروهای باقی مانده در کارخانه محاصر‌ه‌شده آزووستال را خطاب قرار داد و گفت، آنها باید روز یکشنبه، ۱۷آوریل (۲۸ فروردین) بین ساعت ۶ تا ۱۳ به وقت مسکو نیروگاه را بدون سلاح ترک کنند.
روز شنبه وزارت دفاع روسیه اعلام کرده بود که شهر ماریوپل را تسخیر کرده و تنها شماری از نیروهای اوکراینی در کارخانه آزووتسال خود را تسلیم نکرده‌اند.
به گفته شهردار ماریوپل طی ۶هفته محاصره و حمله‌های گسترده ارتش روسیه، دست‌کم ۲۱هزار تن از شهروندان ماریوپل کشته شده‌اند. گفته می‌شود که حدود ۳۳۰هزار تن از ساکنان ماریوپل گریخته‌اند و تنها ۱۲۰هزار نفر در این شهر باقی مانده‌اند.
رئیس‌جمهوری اوکراین در مصاحبه‌یی با وبسایت اوکراینسکا پراودا با اشاره تلویحی به کشتار بوچا به مسکو هشدار داد که ناپدید شدن سربازان به اسارت درآمده در ماریوپل نقطه پایان گفت و گوهای سازش است. زلنسکی گفت که ما مردمانمان یا سرزمین‌هایمان را وجه‌المصالحه قرار نمی‌دهیم.
سقوط کامل شهربندری ماریوپل باعث می‌شود که بندر کریمه در جنوب اوکراین به منطقه تحت کنترل شورشیان مورد حمایت مسکو متصل شده و نوار جنوب‌شرقی اوکراین به کنترل روس‌ها در آید.
انتقاد از روند کند انتقال تسلیحات از اتحادیه اروپا
میخائیل پودولیاک، از مشاوران اصلی ولودیمیر زلنسکی رئیس‌جمهور اوکراین و عضو تیم مذاکره‌کننده این کشور در گفتگوها با روسیه، از روند انتقال تسلیحات از اتحادیه اروپا ابراز نارضایتی کرده است.
وی در توئیتی که در حساب رسمی خود منتشر کرد گفت سلاحهایی که اتحادیه اروپا برای اوکراین ارسال کرده «آن‌هایی نبوده‌اند که ما درخواست کرده بودیم» و رسیدن همین سلاحها هم «بسیار زیاد طول کشیده است».
آقای پودولیاک نوشت: «دمکراسی با این بازی پیروز نخواهد شد. اوکراین به سلاح نیاز دارد. نه یک ماه دیگر، بلکه همین حالا». 
ارديبهشت 09, 1401

گزارش سالانه اتحادیه اروپا در مورد حقوق بشر و دمکراسی – نگرانی از نقض…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

گزارش سالانه اتحادیه اروپا در مورد حقوق‌بشر و دمکراسی در جهان سال۲۰۲۱ و نگرانی از…
ارديبهشت 09, 1401

تظاهرات دانشجویان علم و صنعت علیه مزدوران حراست با شعار نترسید نترسید ما همه…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

صدها تن از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت امروز یکشنبه ۴ اردیبهشت در مقابل حراست…
ارديبهشت 03, 1401

تجمع اعتراضی سراسری معلمان در شهرهای میهن با شعار رئیسی – قالیباف این آخرین…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

فرهنگیان و معلمان در اعتراض به وضعیت معیشتی و حقوق‌های ناچیز خود و عدم پاسخگویی…
فروردين 30, 1401

۵۳مین روز حمله روسیه به اوکراین – مردم ایران، حامی اوکراین

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

آخرین تحولات اوکراین خبرگزاری فرانسه- وضعیت «غیرانسانی» در ماریوپل – ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین می‌گوید…
فروردين 30, 1401

گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا درباره نقض حقوق بشر- قتل عام زندانیان سیاسی در…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

وزارت خارجه آمریکا روز ۲۳فروردین گزارش سالانه خود در مورد نقض حقوق‌ بشر در جهان…
فروردين 30, 1401

گزارش تکاندهنده عفو بین الملل از زندانهای حکومت آخوندی

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

مرگ‌های در پی محرومیت از مراقبت‌های پزشکی در زندانهای ایران، جزئیات مرگ ۹۲ مرد و…
فروردين 30, 1401

بیش از ۵۰۰ ایرانی برجسته مقیم آمریکا از بایدن خواستند سپاه پاسداران را در…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

سپاه پاسداران ابزار تروریسم در خارج و سرکوب در داخل است و حذف آن از…
فروردين 30, 1401

تمدید مأموریت جاوید رحمان گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران در اجلاس شورای حقوق…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

به‌رغم تمامی تشبثات و تلاشهای دیکتاتوری آخوندی برای ممانعت از تمدید مأموریت جاوید رحمان گزارشگر…
فروردين 30, 1401

گزارش عفو بین الملل حول حقوق بشر در ایران در سال ۲۰۲۱

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

عفو بین‌الملل روز سه‌شنبه ۹فروردین گزارش سالانه خود در رابطه با وضعیت حقوق بشر در…
فروردين 30, 1401

تجمع اعتراضی بازنشستگان تأمین اجتماعی در شهرهای میهن با شعار شیش کلاسه دروغگو حاصل…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

روز یکشنبه ۲۸ فروردین بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی در شهرهای میهن مقابل اداره تأمین…
فروردين 06, 1401

۳۱ مین روز حمله روسیه به اوکراین – چرخش روسیه به سمت منطقه دونباس

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

آخرین تحولات اوکراین رویترز – به‌گفته دفتر دادستانی کل اوکراین؛ تجاوز روسیه به اوکراین تاکنون…
فروردين 05, 1401

۳۰ مین روز حمله روسیه به اوکراین – عقب‌ راندن نیروهای روسیه از حومه…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

تحولات اوکراین در ۳۰ مین روز حمله روسیه رویترز – دیمیتری مدودف، رئیس‌جمهور سابق و…
فروردين 05, 1401

بیست و ششمین روز حمله روسیه به اوکراین – ماریوپول تسلیم ناپذیر

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

آخرین تحولات حمله روسیه به اوکراین رویترز – اطلاعات ارتش بریتانیا روز دوشنبه اعلام کرد…
فروردين 01, 1401

حمله پلیس مونستر در غرب آلمان به مراکز وابسته به حزب الله لبنان

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

نشریه آلمانی بیلد از حمله پلیس مونستر در غرب آلمان به مراکز حزب‌الشیطان (حزب الله…
فروردين 01, 1401

بیست و پنجمین روز حمله روسیه به اوکراین – نبردهای شدید ماریوپول

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

تازه‌ترین تحولات اوکراین رویترز – بنا‌ به‌گفته شورای شهر؛ هنوز اطلاعاتی در مورد تلفات بمباران…
اسفند 24, 1400

مقاومت مسلحانه مردم در اوکراین دربرابر تهاجم به مناطق مسکونی

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

یک خبرنگار: الان وقت فرار کردن نیست. مرگ با شرافت بهتر از فرار کردن است…
اسفند 24, 1400

تعطیل وزارت سانسور و خفقان به دلیل از کار افتادن سامانه ها تا اطلاع…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

در ساعت ۱۲ظهر دوشنبه ۲۳اسفند۱۴۰۰ به دلیل از کار افتادن سامانه ها وزارت ارشاد و…
اسفند 24, 1400

قسمتی از فیلم شروع عملیات در وزارت ارشاد و ارسال پیام و خبر فوری…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/687924365اسامی برخی مقامات و مهره های وزارتخانه و رژیم که وزارت ارشاد ارتجاع آنها را…
اسفند 24, 1400

وضعیت سامانه‌های وزارت ارشاد و فرهنگ ارتجاع پس از انهدام و از دور خارج…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

بر روی کلیة سامانه های منهدم شده و از دور خارج شده وزارت ارشاد و…
اسفند 21, 1400

چهاردهمین روز مقاومت ارتش و مردم اوکراین

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

جنگ در اوکراین برغم گذشت دو هفته از شروع آن با شدت جریان دارد و…
اسفند 19, 1400

مقاومت ارتش و مردم در اوکراین

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/686324329ما زنان اوکراین هستیم ما مردان و خود را که از وطنمان دفاع میکنند به…
اسفند 18, 1400

فراخوان به مسلح شدن شهروندان توسط اوکراین

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

اوکراین: هر شهروندی که توانایی حمل سلاح دارد باید مسلح شود و بجنگد تلویزیون فرانسه…
اسفند 16, 1400

یازدهمین روز مقاومت در اوکراین و اعتراضات جهانی

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

جنگ در اوکراین مقاومت ارتش و مردم ادامه بحران بین‌المللی https://vimeo.com/685363548 سرهنگ والری چی بی…
اسفند 16, 1400

مقاومت مردمی در اوکراین، جنگ در این کشور و ادامه بحران بین المللی

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

به گزارش نیویورک تایمز، ۱۴اسفند۱۴۰۰، روز شنبه ۱۴اسفند وزارت دفاع روسیه اعلام کرد با توقف…
اسفند 16, 1400

مقاومت مردم و ارتش اوکراین، با فداکاری بزرگ

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

جنگ در اوکراین مقاومت ارتش و مردم و ادامه بحران بین‌المللی ادای احترام مردمی به…
اسفند 11, 1400

پیام زندانیان سیاسی گوهردشت در همدلی با مردم اوکراین در جنگشان برای صلح

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

پیام زندانیان سیاسی گوهردشت همدلی با مردم اوکراین در جنگشان برای صلح آنجا که عشق…
اسفند 11, 1400

مسدود کردن اینترنت در ایران، خواب و خیال تعبیر نشدنی آخوندها

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

ایلان ماسک رئیس شرکت اسپیس ایکس SpaceX اعلام کرد ماهواره های استارلینک اسپیس ایکس اکنون…
اسفند 07, 1400

عفو بین الملل در گزارش خود به شورای حقوق بشر خواهان رسیدگی به پرونده…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

عفو بین الملل: قتل عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷ مصداق جنایت علیه بشریت است…
اسفند 06, 1400

ابقای اسدالله اسدی و اداره امنیت داخلی وزارت اطلاعات در لیست تروریستی اتحادیه اروپا

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

شورای اتحادیه اروپا فهرست افراد و نهادهای درگیر در اقدامات تروریستی را به روز کرد،…
اسفند 02, 1400

سپاه پاسداران با جار و جنجال خبر داد، برادر یکی از شهدای فروغ جاویدان…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

سپاه پاسداران و صدها رسانهٔ رژیم با جنجال فراوان خبر دادند «پاسداران گمنام سازمان اطلاعات…
اسفند 02, 1400

گزارش جاوید رحمان گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

جاوید رحمان، گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران، در گزارش جدید خود…
ارديبهشت 09, 1401

سخنرانی خانم مریم رجوی: اسلام پیام آور آزادی و واژگونی ولایت مطلقه فقیه

in مریم رجوی

by Cyberspace Weblog

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان-«نه به جنگ طلبی و بنیادگرایی» دوستان گرامی، خواهران و…
ارديبهشت 09, 1401

مسعود رجوی: گنده گویی مضحک خلیفهٔ جاهلیت و ارتجاع دربارهٔ «جریان واپسگرا و ضد…

in مسعود رجوی

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/03Yz4ei-q8wمسعود رجوی- ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ گنده گویی مضحک خلیفهٔ جاهلیت و ارتجاع در بارهٔ «جریان…
ارديبهشت 09, 1401

کنفرانس «نه به جنگ طلبی و بنیادگرایی» در آستانه عید فطر در لندن مریم…

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

کنفرانس «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» در آستانه عید فطر در لندن مریم رجوی: اسلام…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه هامبورگ با رد اعتراض دی سایت و هومریش تصمیم خود مبنی بر ممنوعیت…

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

دادگاه هامبورگ با رد اعتراض دی سایت و هومریش تصمیم خود مبنی بر ممنوعیت انتشار…
ارديبهشت 09, 1401

تظاهرات دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تهران علیه اقدامات سرکوبگرانه حراست دانشگاه

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/SnldKXhOxzAتظاهرات دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تهران علیه اقدامات سرکوبگرانه حراست دانشگاه «دانشگاه پادگان نیست»،…
ارديبهشت 09, 1401

نه شاه، نه شیخ – درود بر رجوی سرچشمه مجاهدین سرموضع – محمدعلی توحیدی

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

نورافشانی سرفصلهایی که رهبری و راهگشایی مبارزاتی مسعود رجوی را در سپهر سیاسی ایران معاصر…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه سوئد – تقاضای مجازات حبس ابد برای دژخیم حمید نوری توسط دادستان

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/704265802دادستان‌های پرونده حمید نوری، متهم به دست داشتن در کشتار و اعدام زندانیان سیاسی در…
ارديبهشت 09, 1401

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی «نه به جنگ طلبی نه به بنیادگرایی»

نفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان- «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» دوستان گرامی، خواهران و…
ارديبهشت 09, 1401

درخواست حبس ابد برای دژخیم حمید نوری توسط دادستان – تجمع و شادمانی ایرانیان…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/sWK_XSGfQro محاکمه حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام ۶۷ در سوئد پنجشنبه ۸اردیبهشت ۱۴۰۱ تقاضای مجازات…
ارديبهشت 09, 1401

گزارش سالانه اتحادیه اروپا در مورد حقوق بشر و دمکراسی – نگرانی از نقض…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

گزارش سالانه اتحادیه اروپا در مورد حقوق‌بشر و دمکراسی در جهان سال۲۰۲۱ و نگرانی از…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ آغاز مرحله دفاعیات نهایی و تقاضای مجازات براساس کیفرخواست برای…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/703841640روز سه‌شنبه ۶اردیبهشت محاکمه دژخیم حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۶۷، پس…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ ادای شهادت پروفسور پیام اخوان وکیل بین المللی و عضو…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/703425100جلسه روز دوشنبه ۵ اردیبهشت دادگاه محاکمه دژخیم حمید نوری به ادای شهادت پروفسور پیام…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ ادای شهادت علیرضا امید معاف از شاهدان قتل عام زندانیان…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/702406054جلسه روز ۳۱ فروردین دادگاه محاکمه دژخیم حمید نوری به شهادت زندانی سیاسی سابق علیرضا…
ارديبهشت 09, 1401

تهران سعادت آباد – تصویرنگاری از رهبری مقاومت سه شنبه شب ۶ اردیبهشت

in کانونهای شورشی

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/USZEmjKozYMتهران-تصویرنگاری از رهبری مقاومت در سعادت آباد بلوار شهرداری به قطر ۱۲متر در ساعت ۲۰…
ارديبهشت 09, 1401

تسخیر و انهدام سایتها و سامانه های وزارت موسوم به جهاد کشاورزی رژیم ولایت…

in کانونهای شورشی

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/r_ZfFGDsEs0● صبح دوشنبه بیش از ۱۰۰ سرور و کامپیوتر، دهها سامانه و بانک اطلاعاتی، ۳۷…