نورافشانی سرفصلهایی که رهبری و راهگشایی مبارزاتی مسعود رجوی را در سپهر سیاسی ایران معاصر درخشان می‌کند، سبب می‌شود که تفکیک و توصیف رنگهای متمایز این یا آن عمل راهگشا یا تئوری راهنمای او مشکل شود. با این حال، تلاش می‌کنم چند نکته متمایز را در یادداشتهای پدر مرحومش آقای حسین رجوی از بیدادگاه ستم‌شاهی، که پنجشنبه شب۳۰دی۱۴۰۰ از سیمای آزادی پخش شد، توضیح دهم.
۱- دراین دستنوشته‌ها قلب و قلم پدری دردمند، بی آن‌که بخواهد، نگارنده ارزشهای ستایش‌انگیزی از رهبری مسعود است که لاجرم بر وجدان هر ایرانی میهن‌دوست و آزاده، تأثیری تکان‌دهنده و سمت‌دهنده دارد. به‌همین دلیل، خامنه‌ای و اطلاعات و سپاهش و مزدوران نفوذی و تشنه به‌خون و خائنان و خودفروختگانی- که مأموریت و موجودیتشان ایراد خدشه در رهبری مسعود رجوی است – با این سند بار دیگر مات و منکوب می‌شوند، چون رشته‌های ناسزاهای چندین و چند ساله‌شان را پنبه می‌کند.
۲- نخستین اثرگذاری ماجرای بین مسعود و تیمساران شاهنشاهی در هنگامه آن رویارویی نابرابر را باید روی خود پدر دید. او، هم نگارنده مضطرب تصویرها و هم جدی‌ترین خواننده و مخاطب آنهاست. او برای نوشتن گزارش از طرف سازمان مجاهدین به‌آن‌‌جا نرفته. برای تأیید و توجیه راهی که پسر در پیش گرفته قلم برنداشته، بلکه قبل از هرچیز می‌خواهد پسر را از مخمصه‌یی که جانش را تهدید می‌کند نجات دهد. بنابراین در ابتدا با آن‌چه پسر می‌کند ۱۸۰درجه زاویه دارد. اما در کشاکش بین پسر و قدرت جبار زمانه به‌نحوی شگفت‌انگیز شریک راه پرخطر فرزند می‌شود. رشته‌های عاطفه و آگاهی مردی ۷۲ساله در کوره‌یی گدازان که پسرش در آن می‌دمد، درهم می‌پیچد . ترس و اضطرابش به‌غرور و افتخار می‌گراید و این تحول شگفت با جوهری از تأیید و آفرین از قلمش جاری می‌شود.
 
۳-نگاره کوتاه از کشاکش بر سر سلاح پرونده ملایری، به‌قول سناریو نویسها، سکانسی بسیار عجیب است. در میان بهت و حیرت همه، به‌خصوص پدر، مسعود به‌هر دری می‌زند تا هدفش را پیش ببرد. او که حاضر نیست کلمه‌یی را بدون نیش و کنایه به‌جلادان بگوید، اول اجازه می‌گیرد تا حرف بزند. وقتی رد می‌شود. لجوجانه برمی‌خیزد و آن قدر اصرار می‌کند که رئیس بیدادگاه سلاح را به‌پرونده او منتقل می‌کند. آه از نهاد پدر برمی‌خیزد و دندان بسته بر جگر خسته، با سؤال و اعتراضی مهربانانه نزد مسعود می‌رود شاید نصیحتش کارگر افتد و ورق برگردد. اما در مقابل منطق پسر که آقاجان همین که شد خوب بود، به‌اقناع وجدانی می‌رسد و چند کلامی که در آخر این نگاره می‌نویسد به‌راستی حیرت آور است. چنین بود که من درک جدیدی از سرچشمه مجاهدین «سرموضع» پیدا کردم. سربه‌دارانی که خود مشتاقانه چارپایه را از زیر پایشان کنار می‌زنند. همچنین از پرچمی که ۳۶سال است خواهر مریم به‌اهتزاز در آورده است، فهمی عمیقتر پیدا کردم.
۴-در نکات بالا، منظورم توصیف و ارج‌گذاری به‌پدر نیست. ارج و اجرش با خدا که او را پس از  تحمل داغها و فراقها و فشارها در دو دیکتاتوری شاه و شیخ به‌جوار رحمتش فراخوانده تا در کنار دختر دلبندش منیره رجوی و پسر ارشدش دکتر کاظم رجوی آرام بگیرد. منظور ستودن مسعود هم نیست. می‌خواهم بگویم که آن چه بر قلم پدر از دیالوگهای مسعود جاری می‌شود و تأثیر و تأثر آن، چیزی بیش از شجاعت یا فداکاری است. اسمش طلوع ستاره یک رهبری سیاسی در تکامل مبارزه ملی و انقلابی جامعه ما و تحقق آرزوی مصدق است که پایان دیکتاتوری فاسد حاکم پس از ۲۸مرداد را رقم می‌زند. مسعود در این‌جا، فرزند تاریخی مصدق است. شگفت این‌که پدر هم بر مبنای ارادتش به‌پیشوای نهضت ملی آن را می‌پذیرد و قیمت آن را که جان فرزند است در طبق اخلاص می‌نهد.
۵- نکته مهمتر، آن رهبری سیاسی است که در دیالوگهای بیدادگاه ماهرانه نقش‌آفرینی می‌کند. مخصوصا آن جا که در پاسخ به‌سؤال دژخیمان که شما از نظام حاکم چه بدی دیده اید؟ به‌جوابی کلاسیک که بله «ستم نظام هیچ کس را بی‌نصیب نگذاشته» بسنده نمی‌کند، بلکه می‌گوید: «من نه… پدر من به‌هر سختی و جان‌کندنی بود ماها را بزرگ کرد… ولی هموطنان دیگرم که در زیر شکنجه، فقر و مسکنت و بدبختی و فلاکت و ادبار دست و پا می‌زنند و جان می‌دهند چه‌کار کنند؟».
 سپس در کلماتی ساده راجع به‌زندگی مردم جنوب شهر در حاکمیت آریامهری صحبت می‌کند، صلابتش بیدادگاه ستم شاهی را به‌لرزه درمی‌آورد، حضار را منقلب و هیأت قضات فرمایشی را پریشان می‌کند.
۶- ناگفته نماند که شجاعت و از جان گذشتگی که در دفاعیات اعضای مرکزیت موج می‌زند بر مبنای آگاهی و رهبری سیاسی آرمانی، بخشی تعیین‌کننده از ماجراست. در همین روایت پدر از صحنه دادگاه، مسعود بارها به‌جلادان دستور می‌دهد که حکم اعدام ما را صادر کنید. اینها ستونهای شورش سازمان‌یافته و آتش تهیه قیامی است که سرانجام دیکتاتور را به‌زیر می‌کشد. اما فرق است بین یک خطابه تنظیم شده با یک جنگ سیاسی خلاق در دیالوگ زنده سیاسی که میز دشمن را درهم می‌ریزد و منطق حاکمیت را درهم می‌شکند. بیشترین نیروی خودی درجامعه را با هر ظرفیتی جذب می‌کند. در آتش و حرکتی ماهرانه از شکار لحظات خطای دشمن، فرصت می‌سازد تا او را شقه و بحران‌زده و منفرد به‌لبه پرتگاه بکشاند.
۷-چنین است که آن چه بین مسعود رجوی و تیمساران بیدادگاه شاهنشاهی رد و بدل می‌شود، به‌روشن‌ترین و قانع کننده‌ترین صورت، چندین نسل از فرزندان وطن را – از نسل پدرش تا جوانانی که از خارج و داخل کشور در همین دی ماه۱۴۰۰در برنامه همیاری ضمن تاختن به‌شیخ، با منتهای آگاهی با شاه هم مرزبندی می‌کردند- تحت تأثیر قرار می‌دهد. آنها را صاحب هویت مبارزاتی در برابر دو دیکتاتوری می‌کند و از آنها نیروی رزمنده رهایی‌بخش می‌سازد.
۸- در شرایطی که رژیم پلاسیده ولایت، به‌عنوان بخشی از ترفندهای مأیوسانه خود به‌نبش قبر رضاخان قلدر و انداختن چند شعار روحت شاد وسط امواج قیام رو می‌آورد یا مأمور اطلاعات را سراغ آن معلم معترض می‌فرستد تا با نوه او تماس بگیرد و یا هم پیه تمام‌سوز شدن سفلگان ماسک‌دار و مأموران نفوذی و خودفروخته را به‌تن می‌مالد و آنها را به‌درود فرستادن به‌محمدرضا شاه وادار می‌کند، سطح آگاهی و کیفیت مرزبندی با شیخ و شاه در برنامه همیاری شگفت‌آور بود.
۹- درک عمیق سیاسی و طراوت زنده و موزون مرزبندیها با شیخ و شاه در همیاری۲۶ چنان بود که نمی‌شود آن را به‌حساب این یا آن فرد یا حتی جمعی آموزش دیده گذاشت. این یک سیاست پیروزمند است که نه فقط نیروی رزمنده داخلی ایرانی، بلکه در سطح بین‌المللی هم در سخنرانیهای چند ماه پیش پنس و پمپئو و هم‌چنین در سخنرانیهای سران سیاسی اروپایی در همین هفته در کنفرانس خواهر مریم در اورسوراواز، در مسیر آینده و تاریخ ایران جاری بود.
۱۰- این‌جاست که باید گفت دست‌نوشته از دل برخاسته زنده‌یاد حسین رجوی، سندی ماندگار از نقش رهبری‌کننده مسعود در تئوریزه کردن و راه گشودن برای انقلاب مردم ایران علیه دیکتاتوری شاهی است. چقدر از این سندها را، خمینی سارق انقلاب مردم ایران از نظرها پنهان کرده؟ نمی دانم. اما این را می‌توانم بگویم که چهل و چند سال لجن‌پراکنی و شیطان‌سازی و قتل‌عام برای از میان برداشتن این رهبری شکست خورده است. به‌نظر می‌رسد که حکم تاریخ برای آینده ایران، به‌پشتوانه خون و خرد سرخ چند نسل از رشیدترین فرزندان میهن، چنین صادر شده باشد: نه شاه، نه شیخ -درود بر رجوی!
 
نه شاه، نه شیخ – درود بر رجوی سرچشمه مجاهدین سرموضع – محمدعلی توحیدی برگرفته از سایت همبستگی ملی 
ارديبهشت 09, 1401

نه شاه، نه شیخ – درود بر رجوی سرچشمه مجاهدین سرموضع – محمدعلی توحیدی

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

نورافشانی سرفصلهایی که رهبری و راهگشایی مبارزاتی مسعود رجوی را در سپهر سیاسی ایران معاصر…
ارديبهشت 03, 1401

ایرج مصداقی و منابعش در نیروی قدس و آرشیو وزارت اطلاعات – محسن معصومی

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

ماجرای «کودک سربازان» مجاهدین هم یک چشمهٔ دیگر از خیمه‌شب بازی و «عملیات پیچیدهٔ چند…
اسفند 04, 1400

به خط شدن «اطفال»! در کلاب هاوس وزارت – محمد ترکی

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

«تبریک! تبریک!» دودور! دودور! بشتابید! بشتابید! اطفال، تریلر چند فیلم اکشن و خفن را بیرون…
مهر 25, 1400

۵۰۰۰۰ اطلاعیه تهدید، سرقت حسابها و جاسوسی علیه مخالفان توسط هکرهای رژیم آخوندی در…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

به گزارش سایت امنیتی «سرچ سکیوریتی» هکرهای وابسته به رژیم ایران از تاکتیکهای مخفیانه «فیشینگ»…
بهمن 23, 1399

آخوند علوی اعتراف می‌کند: فیلم‌ها و سریال‌ها برای شیطان سازی از مجاهدین کار وزارت…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

آخوند محمود علوی اعتراف می‌کند: فیلم‌ها سینمایی و سریال‌های تلویزیونی برای شیطان سازی از مجاهدین…
دی 05, 1399

ری استارت ساخته وزارت اطلاعات رژیم است،‌ نتیجه گیری شرکت تردستون۷۱ پس از تحقیق…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

مشروح گزارش تحقیقی شرکت امنیت سایبری تردستون۷۱ درباره بسیج هماهنگ سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و…
دی 02, 1399

کارگردانی لجن‌پراکنی علیه مریم رجوی، درسپاه پاسداران و وزارت منفور اطلاعات خامنه ای، قسمت…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

کارگردانی لجن‌پراکنی علیه مریم رجوی، درسپاه پاسداران و وزارت منفور اطلاعات خامنه ای، قسمت سوم…
دی 02, 1399

مریم رجوی هدف کارزارشیطان سازی سپاه پاسداران تروریست و وزارت منفور اطلاعات و مزدوران…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

مشروح گزارش تحقیقی شرکت امنیت سایبری تردستون۷۱ درباره بسیج هماهنگ سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات و…
آذر 24, 1399

کرهماهنگ پاسداران واطلاعاتیها علیه مریم رجوی باحسابهای جعلی وخوش‌خدمتی پاسداران سیاسی رژیم درخارج کشور،…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

مشروح گزارش تحقیقی شرکت امنیت سایبری تردستون۷۱ درباره بسیج هماهنگ سپاه پاسداران ، وزارت اطلاعات…
آذر 24, 1399

پشت‌پرده هشتگ‌سازی وزارت اطلاعات علیه رئیس جمهور برگزیده مقاومت و نقش جاسوسان و عناصر…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

انتشار گزارش تحقیقی شرکت امنیت سایبری تردستون۷۱ درباره بسیج هماهنگ سپاه پاسداران ، وزارت اطلاعات…
آبان 18, 1399

کانون هابیلیان، شعبه‌ وزارت اطلاعات آخوندی

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

کانون هابیلیان، شعبه‌ وزارت اطلاعات آخوندی ضرورت شیطان سازی از مجاهدین برای زمینه سازی کشتار…
مهر 26, 1399

اشرف نیوز، رسانه پوششی وزارت اطلاعات آخوندها برای شیطان سازی از مجاهدین خلق

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

شاید در فضای مجازی و اینترنت به سایت «اشرف نیوز» برخورده باشید. به‌طور نرمال و…
مهر 10, 1399

تبلیغات دروغین وترنس تودی علیه مجاهدین بخشی از کارزار شیطان سازی آخوندها برای پیشبرد…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

وترنس تودی (VETERANS TODAY) یکی دیگر از تریبون‌های خارج کشوری رژیم از شگردهای لو رفته…
شهریور 28, 1399

کتاب نویسی جعلی علیه مجاهدین خلق، ترفند رژیم آخوندی برای مقابله با گسترش فرهنگ…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

کتاب نویسی جعلی علیه مجاهدین خلق، ترفند رژیم آخوندی برای مقابله با گسترش فرهنگ شورش…
شهریور 13, 1399

سریال «شاهرگ»، انعکاس وحشت رژیم از گرایش جوانان به مجاهدین

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

بعد از گردهمایی بزرگ مقاومت در ۲۷تیر امسال که به‌گفته بسیاری از شخصیت‌های برجسته بین‌المللی…
مرداد 25, 1399

سریال‌‌سازی‌های سفارشی برای‌حاجی آب نمی‌شود،‌ از: سیاوش حسینی

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

در سال ۱۳۹۷تعداد فیلم ها و سریال های تلویزیونی ساخته شده در ایران علیه مقاومت…
تیر 06, 1399

عوامل نفوذی، ازماموریت ترور تا شیطان‌سازی برای‌ترور

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

ناصر رضوی ازسردژخیمان وزارت اطلاعات آخوندها:‌ «ما در مورد سازمان همه کارکردیم اما نتوانستیم نفوذ…
خرداد 22, 1399

نتایج‌معکوس سریال‌سازی‌های خامنه ای علیه مجاهدین

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

جلیل سامان فیلم‌ساز حکومتی: «من هست و نیستم را صرف مبارزه با کردم ولی با…
خرداد 22, 1399

شیطان‌سازی علیه مجاهدین گریزگاه دشمن برای مقابله با سرنگونی

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

مهم‌ترین راه‌حل کارشناسان رژیم این است که تحت پوش شناساندن ماهیت سازمان مجاهدین، علیه مجاهدین…
ارديبهشت 11, 1399

گلوبال ریسرچ یکی‌دیگراز تریبون‌های خارج‌کشوری وزارت‌بدنام

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

رژیم آخوندی از مستخدمین خارجی تحت عنوان نویسنده و تحلیلگر و یا خبرنگاران دوست استفاده…
فروردين 03, 1399

ماهیت فیلم‌سازان حکومتی علیه مجاهدین خلق – دست‌های آشکار دستگاه‌های امنیتی نظام در پشت…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

خامنه‌ای کارگردان واقعی فیلم‌های سفارشی: «این‌فیلم “ماجرای نیمروز” بسیارخوب بود. همه اجزاء فیلم عالی‌بود، کارگردانی…
فروردين 03, 1399

نقش ارگان‌ها ونهادهای امنیتی درساخت فیلم‌ومستندسفارشی علیه مجاهدین – قسمت سوم و آخر

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

اعترافاتی از وزیر اطلاعات فعلی و اسبق رژیم در مورد نقش نهادهای امنیتی و اطلاعاتی…
اسفند 26, 1398

ماهیت فیلم‌سازان حکومتی علیه مجاهدین خلق – دست‌های آشکار دستگاه‌های امنیتی نظام در پشت…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

خامنه‌ای کارگردان واقعی فیلم‌های سفارشی: «این‌فیلم “ماجرای نیمروز” بسیارخوب بود. همه اجزاء فیلم عالی‌بود، کارگردانی…
اسفند 17, 1398

مرتضی اصفهانی (قبه) و کمال تبریزی اطلاعاتی و فیلم‌نامه نویس‌های امنیتی علیه مجاهدین

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

مرتضی قبه (مرتضی اصفهانی) فیلم‌نامه نویس ضدمجاهدین، ازطریق بازجویی و شکنجه‌گری خودرا بالا کشید و…
اسفند 09, 1398

مستند و سریال‌سازی سفارشی بازتاب وحشت‌آخوندها از مجاهدین

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

مستند و سریال‌سازی سفارشی بازتاب وحشت‌آخوندها از مجاهدین مستند و سریال‌سازی سفارشی بازتاب وحشت‌آخوندها
اسفند 07, 1398

پوشش‌های دیپلوماتیک وفرهنگی رژیم بااهداف تروریستی در آلبانی

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

وزارت خارجه آلبانی در 25دی۱۳۹۸ طی بیانیه‌ای«نمایندگی‌های دیپلماتیک سفارت جمهوری اسلامی ایران در آلبانی را…
اسفند 07, 1398

حسابهای آمریکن هرالدتریبیون که‌ازطریق رژیم‌ایران تأمین‌مالی می‌شود، توسط فیس بوک، گوگل و توئیتر مسدود…

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

سخنگوی فیسبوک به سی ان ان گفت: کارکنان فیسبوک براساس تحقیقات خود میگویند
ارديبهشت 09, 1401

سخنرانی خانم مریم رجوی: اسلام پیام آور آزادی و واژگونی ولایت مطلقه فقیه

in مریم رجوی

by Cyberspace Weblog

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان-«نه به جنگ طلبی و بنیادگرایی» دوستان گرامی، خواهران و…
ارديبهشت 09, 1401

مسعود رجوی: گنده گویی مضحک خلیفهٔ جاهلیت و ارتجاع دربارهٔ «جریان واپسگرا و ضد…

in مسعود رجوی

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/03Yz4ei-q8wمسعود رجوی- ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ گنده گویی مضحک خلیفهٔ جاهلیت و ارتجاع در بارهٔ «جریان…
ارديبهشت 09, 1401

کنفرانس «نه به جنگ طلبی و بنیادگرایی» در آستانه عید فطر در لندن مریم…

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

کنفرانس «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» در آستانه عید فطر در لندن مریم رجوی: اسلام…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه هامبورگ با رد اعتراض دی سایت و هومریش تصمیم خود مبنی بر ممنوعیت…

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

دادگاه هامبورگ با رد اعتراض دی سایت و هومریش تصمیم خود مبنی بر ممنوعیت انتشار…
ارديبهشت 09, 1401

تظاهرات دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تهران علیه اقدامات سرکوبگرانه حراست دانشگاه

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/SnldKXhOxzAتظاهرات دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تهران علیه اقدامات سرکوبگرانه حراست دانشگاه «دانشگاه پادگان نیست»،…
ارديبهشت 09, 1401

نه شاه، نه شیخ – درود بر رجوی سرچشمه مجاهدین سرموضع – محمدعلی توحیدی

in جنگ سیاسی

by Cyberspace Weblog

نورافشانی سرفصلهایی که رهبری و راهگشایی مبارزاتی مسعود رجوی را در سپهر سیاسی ایران معاصر…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه سوئد – تقاضای مجازات حبس ابد برای دژخیم حمید نوری توسط دادستان

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/704265802دادستان‌های پرونده حمید نوری، متهم به دست داشتن در کشتار و اعدام زندانیان سیاسی در…
ارديبهشت 09, 1401

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی «نه به جنگ طلبی نه به بنیادگرایی»

نفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان- «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» دوستان گرامی، خواهران و…
ارديبهشت 09, 1401

درخواست حبس ابد برای دژخیم حمید نوری توسط دادستان – تجمع و شادمانی ایرانیان…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/sWK_XSGfQro محاکمه حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام ۶۷ در سوئد پنجشنبه ۸اردیبهشت ۱۴۰۱ تقاضای مجازات…
ارديبهشت 09, 1401

گزارش سالانه اتحادیه اروپا در مورد حقوق بشر و دمکراسی – نگرانی از نقض…

in خبر و گزارش

by Cyberspace Weblog

گزارش سالانه اتحادیه اروپا در مورد حقوق‌بشر و دمکراسی در جهان سال۲۰۲۱ و نگرانی از…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ آغاز مرحله دفاعیات نهایی و تقاضای مجازات براساس کیفرخواست برای…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/703841640روز سه‌شنبه ۶اردیبهشت محاکمه دژخیم حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۶۷، پس…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ ادای شهادت پروفسور پیام اخوان وکیل بین المللی و عضو…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/703425100جلسه روز دوشنبه ۵ اردیبهشت دادگاه محاکمه دژخیم حمید نوری به ادای شهادت پروفسور پیام…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ ادای شهادت علیرضا امید معاف از شاهدان قتل عام زندانیان…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/702406054جلسه روز ۳۱ فروردین دادگاه محاکمه دژخیم حمید نوری به شهادت زندانی سیاسی سابق علیرضا…
ارديبهشت 09, 1401

تهران سعادت آباد – تصویرنگاری از رهبری مقاومت سه شنبه شب ۶ اردیبهشت

in کانونهای شورشی

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/USZEmjKozYMتهران-تصویرنگاری از رهبری مقاومت در سعادت آباد بلوار شهرداری به قطر ۱۲متر در ساعت ۲۰…
ارديبهشت 09, 1401

تسخیر و انهدام سایتها و سامانه های وزارت موسوم به جهاد کشاورزی رژیم ولایت…

in کانونهای شورشی

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/r_ZfFGDsEs0● صبح دوشنبه بیش از ۱۰۰ سرور و کامپیوتر، دهها سامانه و بانک اطلاعاتی، ۳۷…