محاکمه حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام ۶۷ در سوئد
پنجشنبه ۸اردیبهشت ۱۴۰۱
تقاضای مجازات حبس ابد برای دژخیم حمید نوری توسط دادستان
دادستان: بنابراین حمید نوری باید محکوم بشود به‌خاطر جنایت علیه حقوق‌بشر از نوع شدید با توجه به تعداد قربانیان. علاوه بر جنایت علیه بشریت بر طبق بند دوم هم باید محکوم بشود با توجه به عظمت و بزرگی این جنایت هیچ چیزی جز ابد جواب ندارد
روز پنجشنبه ۸اردیبهشت محاکمه دژخیم حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۶۷ در دادگاه سوئد ادامه یافت. در دومین جلسه مرحله دفاعیات نهایی برای تقاضای کیفرخواست، دادستان مطالب نهایی خود را ارائه کرد.
در این جلسه دادستان در دومین روز ارائه کیفرخواست نهایی خود درخواست حکم حبس ابد برای دژخیم حمید نوری به‌خاطر دست داشتن در قتل‌عام زندانیان سیاسی در زندان گوهردشت در سال۶۷ را ارائه کرد
 
دادستان با استناد به ادله روشن و شهادت بسیاری از شاهدان عینی، اظهارات دژخیم نوری مبنی بر انکار جنایات انجام شده در زندان گوهردشت و نقش فعال خودش در این جنایات را مردود دانست و از جمله گفت:
دادستان: چه جوری بتوانیم ثابت کنیم که حمید نوری مشارک داشته و به چه طریق بتوانیم ثابت کنیم و این‌که چه کارهایی کرده برای این‌که به این سؤالات جواب بدهیم در درجه اول این است که چند تا نکته مد نظرتون باشه. از طریق اظهارات شاهدها و شاکی‌ها که خودشان در گوهردشت بودند. تو آن پریود ما تصویر درست و خوبی گرفتیم که چه اتفاقاتی در گوهردشت، هم در موج اول و هم در موج دوم اتفاق می‌افته. گوهردشت تبدیل شده در این پریود مثل یک کارخانه شده بود و تمام افرادی که آنجا هستند باید کارهایشان را سریع انجام بدهند. تصمیمهای سریع گرفته شد و به اجرا گذاشتند. این سریع کارخانه کشتار شدش و برای این‌که بتوانند این کار را انجام بدهند باید سازمانبندی درستی بدهند که تمام سیستم سازمانی اینها و چرخها کار بکنه یعنی تمام وظایف کاری باید همه درست انجام بدهند که بشود کارگاه کارخانه قتل را راه انداخت… . اجرا گذاشتن این دستور که صدها زندانی را بکشند توی تعداد روزهای معدود و کم مسلماً چالش برزگیه برای زندان و هیأت مدیره زندان و این هم خودش را این‌طور نشون میده که بعضی وقتها نمی‌رسند به تمام زندانیهایی که بردند توی این راهروی مرگ.
دادستان در بخشی دیگری از اظهاراتش، ادعاهای حمید نوری مبنی بر دست نداشتن در جنایات را نادرست خواند و گفت: بر طبق اظهارات شاهدان مسئولیت اصلی به اجرا گذاشتن دستور خمینی برای اعدام زندانیان در گوهردشت با هیئتی متشکل از ناصریان و لشکری و حمید نوری بوده که با کمک کسان دیگری که در زندان مشغول بکار بودند این کار انجام شده است. بنابراین این‌که حمید نوری گفته در زمان اعدامها مرخصی بود بر طبق شهادت شاکیان و شاهدان واقعیت ندارد علاوه بر این سمت حمید نوری در دستگاه قضاییه به‌گونه‌یی بوده که نمی‌توانسته در آن مقطع برای اجرای دستور خمینی بر سر کار حاضر نبوده باشد دادستان سپس با استناد به اظهارات حسین فارسی در دادگاه افزود
وقتی که حسین فارسی ازش بازپرسی کردیم و مشاهدات اون و خودش هم تو کتابش یه کهکشان ستاره نوشته یعنی هیچکس حتی پاسدارایی که همسراشون در حال مرگ بودن اجازه نداشتن مرخصی برن، حتی کوتاه مدت حتی اجازه نداشتن زنگ بزنن، رحیمی هم میگه شنیده که دو تا نگهبان با هم صحبت می‌کردن نگهبانها می‌گفتن من نمی‌خوام اونجا باشن و مرخصی می‌خواسته و همکارش بهش میگه هیچکسی اجازه نداره مرخصی بره همه باید شرکت کنن توی اینکار برداشت ما اینه که بسیار مهمه که یه کاری بکنن که همه شرکت داشته باشن
دادستان هم‌چنین با استناد به‌شهادتها و اسناد زندانیان مجاهد و مبارز افزود:
محمود رویایی تو کتاب آفتابکاران می‌نویسه که حمید نوری بسیار نقش فعالانه‌ای داشته به‌عنوان دستیار ناصریان تو این اعدامهای گوهردشت… ویدیو از محمود رویایی که خیلی وقت پیش انجام شده آنجا دو تا اسم میده به‌عنوان اشخاص فعال واسه اعدام زندانیان، ناصریان و حمید نوری. و توی یه ویدیویی که توی مقدمه نشون دادیم نصرالله مرندی او هم اسم می‌بره ناصریان لشکری و حمید نوری که نقشهای فعال و انجام دهنده اعدامها داشتند.
محمود رویایی هم تو کتاب خودش می‌نویسه ناصریان حمید نوری از صبح تا شب می‌آمده او و حمید نوری اصلاً وقت نداشتند سر خودشان را بخارانند.
تمام مدارک باهم جور در می‌آیند و نشون میده که هشتم مرداد اعدامها شروع شده ما می‌گیم یعنی ثابت کردیم که بله این روز اعدامها شروع میشه و بله حمید نوری در محل است در روز اول اعدامها چندین نفر از شهودی که آمدند اینجا می‌بینند حمید نوری را که آنها کارهای دیگه‌ای با ضاربهایی دیگه‌ای که آنجا بودند داشتند کارهایی انجام می‌دادند.
دادستان در جمعبندی بخش اول اظهاراتش گفت: حمید نوری روز قبل از این‌که به سوئد بیاید بسیاری از تماسهایی که با افرادی که سمتهای بالایی در زندانهای گوهردشت و اوین داشته یا در رابطه با زندانها بوده‌اند را به‌صورتی فعالانه پاک کرده است از جمله تماسهایش با ناصریان که طبق گفته شاهدان ناصریان رئیس حمید نوری بوده است خود او هم تأیید می‌کند که ناصریان به او در مورد رفتن به سوئد اخطار داده است
دادستان: در خلاصه اینجوری بگوئیم که کاملاً تأیید شده که حمید نوری چند روز قبل از این‌که سفر کند به سوئد، تماس تلفنی داشته با این محمد مقیسه. ما اینرا به‌نام ناصریان می‌شناسیم، هم eu اروپای مشترک و هم آمریکا تحریم برایش صادر کرده‌اند به‌خاطر همین رفتارهای ضدبشری‌اش در ایران و ما می‌گوئیم دلیل این‌که نوری این کارها را کرده این است که مطمئن باشد که اگر پلیس سوئد این را دستگیر کرد، به یک نحو ساده‌ای پلیس نتواند ربطش بدهد حمید نوری را به گوهردشت. و بنابراین این‌که ربطش بدهد به اعدامهای ۸۸.
در کل تمام این شهادتها ادله اثبات شفاهی و کتبی نشان می‌دهد که به‌هیچ عنوان جای شک و تردید نیست که حمید نوری با همفکری و همکاری ضاربین دیگر به‌طور خیلی فعالانه شرکت داشته در اعدام صدها نفر زندانی که حالا یا هواخواه مجاهدین بودند یا گروه‌های چپ در گوهردشت در طول این مدت زمانی که ارتکاب جرم که ما اعلام کردیم.
دادستان در پایان اظهارات خود و پس از ارائه شواهد و اسناد متعدد در اثبات دست داشتن حمید نوری در قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۶۷ در زندان گوهردشت، از دادگاه تقاضای حبس ابد برای او کرد و گفت:
شکنجه که می‌تونیم بگیم که فقط زجر جسمی نیست زجر روحی هم شکنجه است. ترس شدید باعث شکنجه روحی شده. لازم نیست اثبات کنیم شهود اثبات کنند مشخصه که این کارها طوری انجام شده که زجر روحی است فردی را جایی ببرن و اعدام کنند. اصلاً این‌که نمی‌دانند چرا اعدام شوند و این موجب شکنجه و ترس شدید می‌شود و این رفتار غیربشری است بنابراین حمید نوری باید محکوم بشه به‌خاطر جنایت علیه حقوق‌بشر از نوع شدید با توجه به تعداد قربانیان. علاوه بر جنایت علیه بشریت بر طبق بند دوم هم باید محکوم بشه با توجه عظمت و بزرگی این جنایت هیچ چیزی جز ابد جواب ندارد
روایات مختلفی در مورد دهم مرداد هیأت آنجا بوده یا نه اقوال مختلفی گفته شده علی ذوالفقاری، اصغر مهدیزاده، حسن گلزاری تعریف کردند که آن‌روز آنها را بردند به‌خصوص بردنشون پیش هیئت. رویایی در کتابش میگه که کمیته آن‌روز در گوهردشت بود، صرفنظر از این‌که کی چی گفته علی ذوالفقاری و اصغر مهدی‌زاده که باهم تو همون فرعی نشسته بودند قبل از این‌که ببرندشان به سلول انفرادی وقتی آنها می‌بردند پیش هیئت، حمید نوری را می‌بینند این حمید نوری است که علی ذوالفقاری را می‌بره توی اتاق هیئت. اصغر مهدی‌زاده میگه که حمید نوری بود که من را از سلول انفرادی برد به راهرو مرگ به همراه فرزین نصرتی و مسعود خستو. علی ذوالفقاری گفته که حمید نوری اسم زندانیها را می‌خوانده که بعداً بردنشون به طرف حسینیه و اصغر مهدی‌زاده می‌بینه حمید نوری را زندانیها را می‌برده به طرف همون حسینیه. علی ذوالفقاری میگه که یکی از اون کسانی که آن روز اعدام شد فرزین نصرتی بوده اعدامی یعنی همون آدمی که اصغر مهدی‌زاده تعریف کرده که بردنش با او به طرف راهروی مرگ. من منظورم این است که اطلاعاتی که آنها دادند حرفهایی که آنها زدند هر دویشان توی راهروی مرگ بودند همزمان. حسن گلزاری گفته که وقتی من را بردند از بند جهاد بردند به بند مقابل جهاد ۱۰مرداد حمید نوری من را برد آنجا.
زندانیها را می‌برند تو و چه جوری حمید نوری میاد با زندانیها که بعد می‌بردشون داخل می‌بینه که حتی حمید نوری میره تو میره داخل حسینیه و حتی او اصغری‌زاده هم می برندش داخل حسینیه اصغر مهدی‌زاده را و بعد می‌بینه که اجسادی روی زمین افتادند زندانیایی که روی صندلی و ایستادند و طناب دار دور گردنشونه اصغر مهدی‌زاده بعداً تعریف کرده که کارکنان زندان ناصریان هم باهاشون بودند و لشکری و حمید نوری هم بعضی‌ها صندلیها را لگد می‌زنند که زندانیان بدار آویخته بشوند. وکلای مدافع شدیداً حرفهای اصغر مهدی‌زاده را زیر سؤال بردند و اشاره کردند از جمله به این‌که او قبلاً در مصاحبه‌های مختلف از حضور حمید نوری در حسینیه اصلاً حرفی نزده قبلاً و این‌که فرقی وجود داره بین روایتهای مختلفی که شده اذعان می‌تونیم بکنیم که در این پرونده ثابت شده که یه جور می‌بردنشون آنجا یه جور اخطار بوده بهشون و ثابت شده که اصغر مهدی‌زاده چندین مرتبه قبل از این‌که حمید نوری دستگیر بشه تعریف کرده که من را بردند آنجا و دیدم زندانیانی که اعدام شده بودند بنابراین اطلاعات جدیدی نیست این چیزی که اضافه شده حضور حمید نوری اضافه شده فقط. از اصغر پرسیدند گفت من حمید نوری این‌قدر بارز نبود مقامش مقامش در مقام سوم بعد از ناصریان و لشکری من زیاد توجهی نداشتم بهش و قضاوت ما این هستش که میتونه این توجیه منطقی باشه از طرف اصغر.
******
ایرانیان آزاده، اشرف‌نشانها و خانواده‌های مجاهدین و قتل‌عام شدگان۶۷ که امروز پنجشنبه ۸اردیبشهت مقابل دادگاه  تجمع اعتراضی داشتند  پس از شنیدن خبر درخواست حکم ابد برای دژخیم حمید نوری توسط دادستان، به شادمانی پرداختند. 
 
ارديبهشت 09, 1401

درخواست حبس ابد برای دژخیم حمید نوری توسط دادستان – تجمع و شادمانی ایرانیان…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/sWK_XSGfQro محاکمه حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام ۶۷ در سوئد پنجشنبه ۸اردیبهشت ۱۴۰۱ تقاضای مجازات…
فروردين 01, 1401

درگذشت دکتر منوچهر هزارخانی، مسئول کمیسیون فرهنگ و هنر شورای ملی مقاومت

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/689675316 درگذشت دکتر منوچهر هزارخانی برجسته‌ترین روشنفکر مبارز ایران،استاد نویسندگی و فرهنگ و ادبیات فارسی،…
اسفند 24, 1400

میشل آلیوماری، میشل دووکولور، کریستیا ماریا بامل و سیلویا لهمن در اجلاس بین المللی…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

اجلاس بین‌المللی روز جهانی زن «زنان نیروی تغییردرایران وصلح و ثبات در جهان» با حضوررئیس…
اسفند 16, 1400

زنان نیروی تغییردرایران وصلح و ثبات در جهان، اجلاس بین‌المللی روز جهانی زن با…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

اجلاس بین‌المللی روز جهانی زن «زنان نیروی تغییردرایران وصلح و ثبات در جهان» با حضوررئیس…
اسفند 11, 1400

مصاحبه سیمای آزادی با پروفسور جان متر مدیر پروژه تلسکوپ عظیم جیمز وب ناسا

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/660284201بینندگان عزیز ! مصاحبه‌یی داشتیم با پروفسور جان متر(John Mather) او مدیر پروژه عظیم تلسکوپ…
اسفند 02, 1400

واکنش پرفضیحت رژیم در قبال ضربات گیج کنندهٔ مجاهدین + سخنگوی مجاهدین

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

خبرگزاری مهر آخوندی وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی و تحت کنترل وزارت اطلاعات: درآمد ۲۵۰میلیون…
بهمن 20, 1400

اجلاس سالانهٔ گرو‌ههای پارلمانی دوستان ایران آزاد با شركت نمایندگان پارلمان اروپا و پارلمان‌های…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

اجلاس سالانهٔ گرو‌ههای پارلمانی دوستان ایران آزاد با شركت نمایندگان پارلمان اروپا و پارلمان‌های کشورهای…
بهمن 01, 1400

نورمراد کله‌جویی یار غمخوار و وفادار مسعود و یکی از دلیرترین شجاعان و جنگاوران…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

مجاهد پاکباز و والا نورمراد کله جویی الوار در آلبانی در اثر ایست قلبی و…
دی 21, 1400

اجلاس همبستگی با مقاومت ایران به‌مناسبت آغاز سال نو میلادی در اورسور اواز با…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

روز یکشنبه ۱۹دی ۱۴۰۰ به مناسبت آغاز سال نو میلادی، اجلاس همبستگی با مقاومت ایران…
دی 18, 1400

اجلاس میاندوره‌ یی #شورای_ملی_مقاومت #ایران ـ سخنان اعضای شورا – قسمت دوم تا هشتم

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

اجلاس میاندوره‌ یی #شورای_ملی_مقاومت #ایران ـ سخنان اعضای شورا – قسمت دوم تا هشتم
دی 18, 1400

اجلاس میاندوره یی #شورای_ملی_مقاومت #ایران ـ سخنان اعضای شورا- قسمت اول

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/661514584سخنان دکتر منوچهر هزارخانی مسئول کمیسیون فرهنگ و هنر، پهلوان مسلم اسکندر فیلابی مسئول کمیسیون…
دی 14, 1400

اجلاس میاندوره‌یی #شورای_ملی_مقاومت #ایران با حضور رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت خانم #مریم_رجوی در پاریس

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

اجلاس میاندوره‌ یی شورای ملی مقاومت ایران با حضور رئیس جمهور برگزیده مقاومت در اور…
دی 13, 1400

اتخاذ یک سیاست قاطع در برابر رژیم ایران ـ بیانیه بیش از ۱۰۰ نماینده…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/654444800کمیته دوستان ایران آزاد در پارلمان اروپا در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد: بیش از۱۰۰…
مهر 29, 1400

گرامیداشت #دیوید_ایمس نماینده پارلمان بریتانیا و حامی #مقاومت_ایران در اشرف۳ - #مریم_رجوی

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

مریم رجوی: دیوید ایمس مدافع بزرگ آزادی و حقوق بشر در پی ترور جنایتکارانه سر…
مهر 23, 1400

کنفرانس مطبوعاتی در انگلستان برای اعلام شکایت در اسکاتلند علیه #رئیسی_جلاد67

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

کنفرانس نمایندگی شورای ملی مقاومت در انگلستان درباره ثبت بین‌المللی شکایت در اسکاتلند علیه رئیسی…
مهر 03, 1400

مایک پمپئو: رئیسی باید محاکمه شود نه فردا، نه هفته آینده، نه سال آینده…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/610958749سخنرانی مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا تا ژانویه ۲۰۲۱ در کنفرانس واشنگتن همزمان با…
مهر 03, 1400

مجاهد کبیر عباس مدرسی فر با ۶۰سال مبارزه و مجاهدت در برابر دیکتاتوری های…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/612494347درگذشت مجاهد کبیر و والا عباس مدرسی فر عضو شورای ملی مقاومت ایران در آلبانی،…
مهر 03, 1400

درگذشت مجاهد کبیر و والا عباس مدرسی فر در آلبانی، عضو شورای ملی مقاومت…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

مجاهد کبیر و والا عباس مدرسی فر، عضو شورای ملی مقاومت ایران با ۶۰ سال…
شهریور 19, 1400

پنجاه و هفتمین سال تأسیس سازمان #مجاهدین خلق #ایران، عهد و پیمان برای #آزادی…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

فعالیت کانون های شورشی در شهرهای میهن درسرآغاز پنجاه و هفتمین سال تأسیس سازمان مجاهدین…
شهریور 19, 1400

گزارش مشروح مراسم سالگرد تأسیس سازمان #مجاهدین خلق #ایران – قسمت اول – سخنرانی…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/600406702خواهر مجاهد زهرا مریخی مسئول اول مجاهدین خلق در قسمتی از سخنان خود گفت: حالا-…
شهریور 17, 1400

تبریکات هموطنان و کانون‌های شورشی از ۳۱ استان به‌مناسبت سالگرد تأسیس سازمان #مجاهدین خلق…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

استان تهران بزرگ تنها ره رهایی راه مجاهدین است زنده باد سازمان مجاهدین خلق ایران…
شهریور 16, 1400

تبریک کانون‌های شورشی به تجدید انتخاب مسئول اول سازمان مجاهدین خلق ایران

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/599146777۱– تهران فرمانده ارتش آزادیبخش ایران برادر مسعود من از کانون های شورشی تهران هستم…
شهریور 16, 1400

با ۵۷درود آتشین از موسسان پنجم ارتش آزادی در شهرهای میهن اشغال شده

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/598452180 ۱ـ تهران- ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ۲ـ اصفهان- مجتمع غارتگری قضاییه جلادان-۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ۳ـ…
ارديبهشت 09, 1401

سخنرانی خانم مریم رجوی: اسلام پیام آور آزادی و واژگونی ولایت مطلقه فقیه

in مریم رجوی

by Cyberspace Weblog

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان-«نه به جنگ طلبی و بنیادگرایی» دوستان گرامی، خواهران و…
ارديبهشت 09, 1401

مسعود رجوی: گنده گویی مضحک خلیفهٔ جاهلیت و ارتجاع دربارهٔ «جریان واپسگرا و ضد…

in مسعود رجوی

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/03Yz4ei-q8wمسعود رجوی- ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ گنده گویی مضحک خلیفهٔ جاهلیت و ارتجاع در بارهٔ «جریان…
ارديبهشت 09, 1401

کنفرانس «نه به جنگ طلبی و بنیادگرایی» در آستانه عید فطر در لندن مریم…

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

کنفرانس «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» در آستانه عید فطر در لندن مریم رجوی: اسلام…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه هامبورگ با رد اعتراض دی سایت و هومریش تصمیم خود مبنی بر ممنوعیت…

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

دادگاه هامبورگ با رد اعتراض دی سایت و هومریش تصمیم خود مبنی بر ممنوعیت انتشار…
ارديبهشت 09, 1401

تظاهرات دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تهران علیه اقدامات سرکوبگرانه حراست دانشگاه

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/SnldKXhOxzAتظاهرات دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تهران علیه اقدامات سرکوبگرانه حراست دانشگاه «دانشگاه پادگان نیست»،…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه سوئد – تقاضای مجازات حبس ابد برای دژخیم حمید نوری توسط دادستان

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/704265802دادستان‌های پرونده حمید نوری، متهم به دست داشتن در کشتار و اعدام زندانیان سیاسی در…
ارديبهشت 09, 1401

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی «نه به جنگ طلبی نه به بنیادگرایی»

نفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان- «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» دوستان گرامی، خواهران و…
ارديبهشت 09, 1401

درخواست حبس ابد برای دژخیم حمید نوری توسط دادستان – تجمع و شادمانی ایرانیان…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/sWK_XSGfQro محاکمه حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام ۶۷ در سوئد پنجشنبه ۸اردیبهشت ۱۴۰۱ تقاضای مجازات…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ آغاز مرحله دفاعیات نهایی و تقاضای مجازات براساس کیفرخواست برای…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/703841640روز سه‌شنبه ۶اردیبهشت محاکمه دژخیم حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۶۷، پس…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ ادای شهادت پروفسور پیام اخوان وکیل بین المللی و عضو…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/703425100جلسه روز دوشنبه ۵ اردیبهشت دادگاه محاکمه دژخیم حمید نوری به ادای شهادت پروفسور پیام…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ ادای شهادت علیرضا امید معاف از شاهدان قتل عام زندانیان…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/702406054جلسه روز ۳۱ فروردین دادگاه محاکمه دژخیم حمید نوری به شهادت زندانی سیاسی سابق علیرضا…
ارديبهشت 03, 1401

۲۱ رمضان، شب قدر و شب شهادت مولای متقیان (ع) ـ مسعود رجوی ـ…

in مسعود رجوی

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/702168845مَنْ تَوَحَّدَ بِالْعِزِّ وَالْبَقآءِ وَ قَهَرَ عِبادَهُ بِالْمَوْتِ وَالْفَنَّاءِ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الاَْتْقِیآءِ…
ارديبهشت 03, 1401

علی قدر انسان ـ نوزدهم رمضان سرخترین سحرگاه تاریخ انسان - مسعود رجوی

in مسعود رجوی

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/701386517مسعود رجوی اللهم وصل علی علی امیرالمؤمنین و وصی رسول رب العالمین، عبدک و ولیک…
ارديبهشت 03, 1401

محاکمه دژخیم حمید نوری ـ ارائه اسناد جدید کشف شده از موبایل حمید نوری…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/701750896روز پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ دادگاه محاکمه دژخیم حمید نوری در دادگاه سوئد ادامه یافت…
ارديبهشت 03, 1401

منتخب نشستهای رمضان سلسله آموزشهای درونی مجاهدین – مسعود رجوی ـ رمضان۱۳۹۲

in مسعود رجوی

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/698302874شگفتا که اولین ایمان آورنده هم خدیجه کبری خدیجه کبیر یک زن بود و وفات…