نفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان- «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی»
دوستان گرامی،
خواهران و برادران،
در این روزهای ماه رمضان به همه شما سلام می‌کنم. رمضان ماه عبادت است و مقصد آن آزادی نوع انسان است. به این مناسبت برای جامعه مسلمانان در بریتانیا و برای مسلمانان در سراسر جهان برادری، و همبستگی و صلح آرزو می‌کنم.
ماه رمضان فرصتی است برای تجلیل از ارزش‌های حقیقی اسلام و رد تبهکاریهایی که بنیادگرایان به‌نام اسلام انجام داده‌اند و می‌دانیم که در رأس آنها حاکمان کنونی ایران قرار دارند.
در سال۱۳۵۷ مردم ایران برای آزادی قیام کردند. پیش از آن، دیکتاتوری شاه، همه جنبش‌های ملی و آزادیخواه را سرکوب کرده بود. در نتیجه خمینی رهبری انقلاب را دزدید. و سپس یک استبداد مذهبی وحشی با برچسب اسلام حاکم کرد.
از آن زمان، خمینی و جانشینان او به‌نام اسلام سرکوب و غارت می‌کنند، به‌نام اسلام جنگ‌افروزی می‌کنند. و به‌نام اسلام تروریسم و جنایت را به کشور‌های منطقه صادر می‌کنند. این بدترین خیانت آن‌هاست. در واقع آخوندها یک ضداسلام را مدون کرده و بنیادگرایی اسلامی را گسترش دادند.(جزئیات بیشتر)
سرلشگر اشرف ریفی – وزیر دادگستری لبنان (۲۰۱۶):
 سرلشگر احمد ریفی در کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان- «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی»
درود بر اپوزیسیون ایران درود بر شرکت‌کنندگان در این کنفرانس
درود بر خانم مریم رجوی رهبر مقاومت ایران و جنبش مجاهدین خلق ایران درودهای گرم و رمضان گرامی
با آرزوهای ما برای آزاد کردن هر چه سریعتر کشور تان از اشغال رژیم آخوندی و عوامل آن
به‌مناسبت برگزاری این کنفرانس که باعث افتخار من است که به تمامی شرکت‌کنندگان در این کنفرانس که راه آزادی و دمکراسی و مبارزه با ظلم را برگزیده و به‌رغم سرکوبی که رژیم حاکم در تهران اعمال می‌کند در برابر تمامی رنج ها و ظلم و ستم و آوارگی و زندان و دستگیری و اعدام‌های گسترده ایستاده‌اند گرم‌ترین درودهای خودم را نثار کنم.
تاریخ متمدنانه و فرهنگی و م‍ذهبی ایران توسط رژیم حاکم خون‌ریز و سیاستهایش تحریف شده است. این رژیم تلاش می‌کند که افکار و روشها و اعمال خودش را بر مردم ایران که دارای فرهنگهای متعدد و متمدنانه و اقلیتها و مذاهب متعدد می‌باشد، تحمیل کند.
رژیم حاکم بر ایران از طریق جماعت مزدورش حزب‌الله، کشور لبنان را به گروگان گرفته و آنرا نابود کرده است و رژیم ایران مانع روند دمکراتیک در لبنان است و اجازه برگزاری انتخابات آزاد و تشکیل دولتی که مورد نظر مردم لبنان و در جهت منافع لبنان باشد نمی‌دهد.
آخوندها لبنان را مانند عراق و سایر کشورهای منطقه اشغال کرده و به گروگان گرفته‌اند و در مذاکرات خود با کشورهای غربی از آن برای باجگیری استفاده می‌کنند ولی ما به کشورهای غربی هشدار می‌دهیم که نباید هیچ امتیازی از جیب مردم لبنان به رژیم ایران داده شود و هیچ راه‌حلی که بخواهد به حزب‌الله و رژیم ایران در لبنان امتیاز بدهد را مردم لبنان قبول نمی‌کنند.
اما اکنون مردم لبنان و نیروهای ملی لبنان پس از سال‌ها تجربه تلخ به این نتیجه رسیده‌اند تنها راه نجات لبنان کوتاه کردن دست رژیم و حزب‌الله از لبنان است. و هر راه‌حلی که بخواهد با حزب‌الله و رژیم به توافق برسد و با آنها سازش کند محکوم به شکست است و مردم لبنان آنرا نمی‌پذیرند.
ما رژیم ایران را هم نماینده مردم ایران نمی‌دانیم. بلکه مقاومت ایران را به‌عنوان نماینده واقعی مردم ایران می‌شناسیم که ثابت کرده خواستار صلح و دوستی و برادری با مردم و کشورهای منطقه است. مردم لبنان و نیروهای ملی لبنان با مردم ایران و مقاومت ایران منافع مشترکی دارند. و لبنان مثل بقیه کشورها دارای روابط تاریخی با مردم ایران دارد.
رژیم ایران تلاش کرده در ۴۰سال گذشته این را به جهان عرب و همسایگان القاء کند که در ایران آلترناتیو وجود ندارد و اگر رژیم سقوط کند آشوب می‌شود و یا رژیمی بدتر از رژیم کنونی سرکار میآید. این دروغی است که رژیم 40سال است دارد در جهان تبلیغ می‌کند. در حالی‌که در ایران یک آلترناتیو جدی وجود دارد. شورای ملی مقاومت ایران که در کانونش مجاهدین خلق هستند با بیش از نیم قرن سابقه مبارزاتی و 120هزار شهید در این راه داده است اکنون حمایت و شبکه قدرتمندی در داخل ایران دارد و اعتراضات و قیامهایی که در داخل ایران به‌وقوع می‌پیوندد نشان می‌دهد که بدون شک با سرنگونی این رژیم یک ایران دمکراتیک وصلح جو در راه است که وزنه صلح و ثبات در منطقه خواهد بود و به این خاطر است که مجاهدین خلق در کشورهای عربی و اسلامی مورد توجه و اقبال هستند و ما نیز از اهداف آنها حمایت می‌کنیم و در کنار مردم ایران هستیم چون اهداف و منافع مشترکی داریم.
اسقف بری مورگان اسقف اعظم ولز (۲۰۱۷)

 اسقف بری مورگان در کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان- «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی»
خانم رئیس جمهور ممنونم که برای این افطار مرا دعوت کردید خوشحالم که همراه شما علیه بنیادگرایی آخوندها هستم.
مردم ایران تسلیم نشدند در برابر این رژیم ایستادند و هر قیمتی که لازم بود پرداختند. شما پیشتاز این مبارزه هستید.
خانم رجوی که یک مسلمان است دقیقاً یک اسلام دمکراتیک را نمایندگی می‌کند. از همه دولتها می‌خواهم که مقاومت ایران را به‌رسمیت بشناسند و رژیم آخوندی را به‌عنوان ناقض حقوق‌بشر تحریم کنند.
آینده ایران در دستهای مردم ایران است. من در کنار مردم ایران و رئیس جمهور برگزیده آن خانم مریم رجوی هستم.
عطا ابداح – نماینده پارلمان اردن
مدتی پیش این افتخار عاید ما شد که من به همراه تعدادی از نمایندگان پارلمان اردن به دیدار قهرمانان اشرف۳ برویم، از این دیدار بسیار خرسند و مفتخر شدیم، ما در عهد و پیمانمان در حمایت از تلاشهای این قهرمانان و بزرگ زنان که به‌دنبال عزت و آزادی و پیروزی هستند، باقی خواهیم ماند، به امید دیدار آنها در اشرف۴ در پایتخت ایران، پیام تحقق اشرف۴ حفظ دستآوردهای پیروزی و آزادی است که امری در دسترس و نزدیک است، همانا خداوند اجابت کننده دعا است.
 عطا ابداح در کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان-«نه به جنگ طلبی و بنیادگرایی»
برای من مایه افتخار و خوشوقتی است که در این فرصت و در این مناسبت، ابتدا به خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت و از طریق ایشان به شورای ملی مقاومت، و به خواهران و برادرانم در اشرف 3 درود بفرستم و بهترین تهنیتها و تبریکات خودم را تقدیم دارم هم‌چنین مفتخرم که به حضار بزرگوار درود بفرستم و این ماه پرفضیلت را تبریک گفته و تلاش‌ها و مواضع شرافتمندانه آنها را مورد تقدیر قرار می‌دهم.
ما نسبت به اعمالی که این رژیم جنایتکار علیه مردم ایران و مردم منطقه انجام می‌دهد، دردمندیم، ظلم آخوندهای دیکتاتور صرفاً به مردم ایران ِ آسیب دیده که خواهان نجات هستند، محدود نمی‌شود بلکه ظلم و جنایتهای این رژیم به مردم عراق و سوریه و یمن و لبنان نیز رسیده و امنیت و ثبات منطقه را برهم زده است.
ما به تلاش‌های خانم مریم رجوی و مقاومت ایران درود می‌فرستیم هم‌چنین به قهرمانان پیروزی‌ساز و شکوه‌آفرین در اشرف۳ درود می‌فرستیم و از برنامه ۱۰ماده‌ای خانم مریم رجوی استقبال و حمایت می‌کنیم و تأکید می‌کنیم که جهان آزاد در کنار خانم مریم رجوی خواهد ایستاد.
طارق مهدی عبدالتواب – وزیر سابق تبلیغات سرلشگر و رئیس سابق نیروی هوایی مصر (۲۰۰۵)
به همه حضار شرکت‌کننده در کنفرانس خوشآمد می‌گویم
و انشا الله خدا موفق‌مان کند که همصدا بشویم تا این اتهامات تروریستی را از اسلام بزداییم و افکار عمومی را و فراخوان به بی‌ثباتی را تصحیح کنیم.
زیرا که اسلام خیلی از این کارها به‌دور است.
اسلام دین حنیف است و اسلام میانه‌رو است و اسلام مردم را به کارهای خوب و درایت داشتن در رفتار و کردار فرا می‌خواند.
برای من موجب افتخار است که در این کنفرانس باشم تا این‌که بر اصول اسلام تأکید کنم که مبنی بر صلح دوستی و گذشت و کار جمعی و فاصله گرفتن از سرکوب و تروریزم و فاصله گرفتن از هر چیزی است که به دین اسلام آسیب می‌رساند.
اسلام دین رحمت و مهمان‌نوازی و عدالت است ولی با تأسف شدید در چهار قرن گذشته شاهد بودیم که سیستم‌های مختلف از جمله رژیم ایران و تندروها و یا بنیاد گراها اسلام را بدنام کردند و این آسیب رساندن به اسلام و مذهب شیعه است.
ما شاهد دخالتهای رژیم ایران در کشورهای عربی بودیم که باعث جنگهای خونین و نابودی کشورها شده است.
این موضع ایران باعث اختلافات م‍ذهبی و دینی و دخالت در کشورهای عربی و اسلامی شده است که همه این کارها با روح دین حنیف اسلام در تعارض است.
حاتم السر علی – وزیر پیشین بازرگانی و ترابری سودان
به نام خداوند بخشنده
خواهر مبارز مریم رجوی، رئیس‌جمهور شورای ملی مقاومت ایران
بسیار مفتخرم در این کنفرانس رمضان مبارک، از سودان، کشور عربی آفریقایی، برای اعلام همبستگی با مقاومت ایران و حمایت از این جلسه با شما صحبت می‌کنم.
کنفرانسی که تحت عنوان (نه به جنگ‌طلبی و نه به افراط‌گرایی، نه به صدور تروریسم، نه به از بین بردن امنیت و ثبات، نه به تهدید امنیت، نه به سرکوب و نه به نقض علیه حقوق‌بشر ایران) برگزار می‌شود.
آری به توقف سرکوب وحشیانه آخوندها علیه مردم برادر ایران.
آری به مهار دخالت‌های آخوندها در کشورهای عربی، آفریقایی و اسلامی ما.
آری به همبستگی جامعه جهانی با مبارزات مردم ایران.
آری به بازگشت ایران به جامعه جهانی با چهره دمکراتیک و مضمون واقعی اسلامی که خواستار آزادی، صلح و عدالت است، واز افراط‌گرایی متنفر است، و تروریسم را محکوم می‌کند و در برابر ظلم و ستم می‌ایستد.
زنده باد ایران آزاد و دمکراتیک
سربلندی و پیروزی بر ملت برادر ایران
سلام بر شما و رحمت خدا بر شما باد
دکتر ریاض یاسین – سفیر یمن در فرانسه، وزیر خارجه یمن (۲۰۱۵)

صمیمانه‌ترین تبریکات و تهنیت هایم را به مردم ایران دوست و شما تقدیم می دارم
همان‌طوریکه می‌دانید ملت یمن و رهبریش همیشه تلاش می‌کنند که صلح و ثبات در منطقه مان را برقرار کنند به‌رغم این‌که هفت سال پیش با چالشها و جنگهای زیادی مواجه بودیم که شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت رژیم ایران علیه ما به‌راه انداختند.
این رژیم متأسفانه از همه نابسامانیها و بهم‌ریختگی‌ها در منطقه حمایت می‌کند.
و به‌رغم همه تلاشهای صلح‌جویانه متأسفانه تلاش رژیم ایران با استفاده از شبه‌نظامیان حوثی و با ارتکاب جنایتهای مختلف از جمله کشتار تلاش کردند که کشورمان و کل منطقه را ناامن کنند.
از خدا می خواهم که به شما کمک کند و شما را موفق بدارد و مقاومت ایران به اهدافش برسد و آزادی و دمکراسی را برای مردم قهرمان ایران به ارمغان بیاورد.
پاولو کوخا – مشاور کنونی وزیر انرژی – مشاور نخست وزیر اوکراین (۲۰۱۶- ۲۰۱۹)
ممنونم که مرا دعوت کردید من از خط مقدم نبرد ده روز قبل در اوکراین آمدم.
نبرد ما علیه استبداد در همه جهان به همه نبردهای دیگر ربط پیدا می‌کند
جنگ در اوکراین بخشی از جنگ بزرگتری هست در جهان بین آزادی و استبداد.
همان‌طور که می‌دانید ما در شرایط سختی هستیم به ما موشک شلیک می‌کنند.
نمی‌دانیم چقدر قربانی داده‌ایم ولی هر روز اینها دارد اتفاق میافتد و مناطقی هست که نابود شده‌اند.
ما از هر گونه کمک بشردوستانه استقبال می‌کنیم چون اوکراین می‌تواند بیشتر مقاومت کند و امید بیشتری ایجاد می‌کند.
انجه که ما یاد گرفتیم این است که سیاست مماشات که در پیش گرفته شده کارآیی نداشته و باعث به‌وجود آمدن رژیم استبدادی مثل رژیم دیکتاتوری ایران شده است.
پیروزی در این نبرد برای جهان آزاد مهم است که با هم علیه رژیمهای استبدادی پیروز شویم.
این پیروزی پیروزی علیه همه نظامهای استبدادی از جمله ایران و کره شمالی است.
طاهر بومدرا – مدیر بنیاد عدالت برای قربانیان قتل‌عام ۱۳۶۷
در رابطه با جنگ‌افروزی اساساً این رژیم بنیادگرایی است و جنگ با کشورهای همسایه را در دست دارد.
مجاهدین به سختی تلاش کردن مجاهدین مبارزه می‌کنند برای حقوق‌بشر از طرفی رژیم آخوندی مردم را اعدام می‌کند مثل قتل‌عام۶۷ و هم‌چنان دارند اعدام می‌کنند آن هم برای حفظ سلطه خودشان بر مردم ایران
به خوبی می‌دانید که رژیم آخوندها قادر نیست قوانین بین‌المللی را بپذیرد در حالی‌که مجاهدین خلق برای حکومت قانون و حقوق‌بشر تلاش می‌کند رژیم آخوندی قوانین بین‌المللی را رد می‌کند حقوق‌بشر را قبول ندارد کنوانسیونهای بین‌المللی را که قوانین حقوق‌بشر در آن تصویب شده را این رژیم قبول ندارد. مجاهدین خلق مبارزه می‌کنند تا حقوق برابر و فرصت برابری بین زنان و مردان به‌وجود بیاورد و سازمان مجاهدین اثبات کرده در برگزاری همین کنفرانس جایی که هم زنان و هم مردان با توانمندیهایی که دارند با هم کار می‌کنند.
من افتخار می‌کنم با مجاهدین در اشرف آشنا شدم آنها خیلی درد و رنج کشیدند و خیلی دستآوردهای بزرگ داشتند فکر می‌کنم که برنامه ده ماده‌ای خانم رجوی برنامه‌یی است که برقرار خواهد کرد یک کشور و یک حکومت اساساً آزاد را و یک نظام که تحت حکومت قانون باشد را برقرار خواهد کرد
معین مرعبی – وزیر امور پناهندگان لبنان (۲۰۱۸)
در این ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان، از طرف لبنان، از طرف آزادیخواهان لبنان، به مردم آزاده و برادر ایران درود می‌فرستم.
و با درود مخصوص به مبارزات مجاهدین خلق و رهبر دلیر شما خانم مریم رجوی
حضار محترم، ما امروز اراده خود را برای مقابله با اقدامات تروریستی رژیم تروریستی آخوندی علیه مردم و کشورمان بکار گرفته‌ایم تا مانع استمرار این اقدامات شویم.
همه دنیا می‌دانند که ایرانیان و مردم منطقه از ظلم و ستم این رژیم چه رنجهایی متحمل می‌شوند.
اما متأسفانه در این روزگار کشورهایی که مدعی رعایت حقوق‌بشر و ارزش عدالت و برابری هستند برای کسب منافع مادی،، بر اعمال و جنایات آخوندها چشم‌پوشی می‌کنند به‌نحوی که نمی‌توان به حمایت و پشتیبانی آنها از خودمان اعتماد کنیم.
آیا اینها همان کشورهای هستند که در حال مذاکره با کسانی هستند که علیه مردم خود دست به قتل‌عام می‌زنند، قتل‌عامی که تنها در یک قلم بیش از ۳۰۰۰۰شهید بر جای گذاشته است؟
در واقع، امروز این کشورها به‌خاطر تجارت و اقتصاد سعی در جلب رضایت او دارند و خطری را که این مماشات در آینده نزدیک متوجه کشورهایشان خواهد کرد، نادیده می‌گیرند.
دوستان عزیز،
رژیم آخوندها، مردم ایران را که شما به‌خاطر آنها قربانی می‌کنید، وهم‌چنین مردم سایر کشورهایی که تحت کنترل آنها هستند، زیر ظلم و ستم و زیر «کشتار، آهن و آتش» قرار داده است.
مردم را در زیر خط فقر و گرسنگی قرار داده است یعنی همان اعمالی که در کشور من لبنان انجام داده ومی‌دهد. با گسترش تروریسم و ویرانی و نابودی
ما بایستی خودمان علیه کشتار، قتل، تروریسم و ویرانی که هر روز این قاتلان جنایتکار در حق ما انجام می‌دهند به مقابله برخیزیم، علیه کسانی که تنها به خون‌ریزی بسنده می‌کنند و تنها با کشتار و قتل‌عام و اشاعه فرهنگ مرگ راضی می‌شوند.
دوستان گرامی! ما هرگز تسلیم بی‌عدالتی و ظلم و حاکمیت دیکتاتوری نمی‌شویم و به نبرد خودمان ادامه می‌دهیم… و هر کس که این رویارویی را به تأخیر بیندازد به ذلت و بندگی رضایت داده است. بنابراین هیچ اسف و افسوسی بر آنان روا نیست.
درود بر قهرمانان مجاهد خلق و رهبری آنان به‌ویژه خانم مریم رجوی که سد محکمی در مقابل دخالت‌های رژیم آخوندی در کشورهای منطقه هستند و همه چیز خود را در این مسیر فدا کرده‌اند.
درود بر مردم برادر ایران که در مقابل قاتلان جنایتکار ثابت قدم هستند
عبدالوهاب معاوضه نماینده پارلمان یمن 
با عرض تبریکات به خلقهای مسلمان به‌مناسبت روزهای پایانی ماه مبارک رمضان وبا آرزوی این‌که خداوند متعال طاعات همگی‌مان را مورد قبول قرار دهد.
هم‌چنین بایستی مراتب تشکر و پشتیبانی تام و تمام خودم را به خواهران و برادران در اپوزیسیون ایران ابراز دارم این عزیزانی که با تمام وجود در مقابل رژیم آخوندهای حاکم بر تهران ایستادگی می‌کنند. ما فداکاریهایشان در رویارویی علیه حکومت آخوندها را مورد تحسین قرار می‌دهیم. این دارو دسته بدسگال مصایب زیادی بر مردم ایران وارد نموده‌اند و باعث فقیر شدن مردم ایران که از غنی‌ترین خلقهای منطقه به‌شمار می‌آیند شده است. البته تنها این سیه روزی نیست بلکه باعث بدبختی و خرابی در تمامی کشورهای عربی شده است در یمن، سوریه و عراق و لبنان و غیره. همه این خرابیها و مصیبتهایی که منطقه دچارش شده است توسط رژیم آخوندهای حاکم بر ایران به‌وجود آمده است که بایستی در برابر خدا و خلق های تمام منطقه پاسخگو باشد. این رژیم با حمایت مالی و لجستیکی مزدورانش در منطقه باعث مصیبتهای زیادی شده است.
ما کاملاً مطلعیم از حجم خرابی‌هایی که رژیم آخوندها با توسعه‌طلبی‌اش بر مردم منطقه تحمیل کرده است. و این مسأله از ما مردم کشورهای عربی‌منطقه می‌طلبد که از برادرمان در اپوزیسیون ایران حمایت کامل به‌عمل بیاوریم تا صدای حقانیت‌شان به تمامی خلقهای صلح‌دوست و آزادیخواه جهان برسد و بدینوسیله این رژیم و باندهای جنایتکار وابسته به آن را رسوا سازیم
عالیجناب کریستینا ریس عضو کمیته انتخاب اسقفها در انگلستان
با سلام و احترام به رئیس‌جمهور منتخب خانم رجوی، سخنرانان محترم، ساکنان اشرف و خانمها و آقایان در سالن پورچستر لندن.
من در کنار شما هستم تا حمایت و همبستگی خودم را با مردم ایران و دیگر قربانیان خشونت رژیم ایران که باعث ظلم و تروریسم در منطقه و سراسر جهان هست نشان دهم.
جنگی که روسیه در حال حاضر در اوکراین به راه انداخته است، دو واقعیت مهم را به ما یادآوری می‌کند
اول این‌که نمی‌توان با دیکتاتورها مماشات کرد و از آنها انتظار داشت که ماهیت استبدادی و وحشیانه خود را تغییر دهند وقتی به آنها برای رفتار خطرناک و غیرقابل قبولشان، به طریق پاداش وسوسه انگیز اقتصادی می‌دهید.
دوم این‌که مردم شجاع اوکراین و مقاومت مردمی و رهبریت آن نشان داده‌اند که آنها بهترین متحدان برای یک جهان آزاد در مبارزه با دیکتاتوری هستند
من برای مردم اوکراین دعا می‌کنم و برای آنها شجاعت و استقامت در این زمان سخت و وحشتناک آرزو می‌کنم.
من به این موضوع اشاره کردم زیرا این از بسیاری جهات، با آنچه در ایران می‌گذرد مشابهت دارد.
متأسفانه دولت بریتانیا و غرب هم‌چنان در سیاستهای فاجعه‌بار دهه‌های گذشته‌شان گیر کرده‌اند.
بنابراین مانند اوکراین، بهترین متحدان بریتانیا، مردم ایران و مقاومت ایران هستند.
آنها توسط زنان شجاع ایرانی هدایت می‌شوند که بسیاری از آنها مسلمان هستند و در مقابل دیکتاتوری مذهبی که کشورشان را ربوده است و ثبات منطقه و صلح جهان را تهدید می‌کند، ایستاده و انرا به چالش می‌کشند.
مقاومت ایران و رئیس‌جمهور منتخب آن، خانم رجوی، سزاوار حمایت و شناسایی ما هستند، زیرا آنها در خط مقدم مبارزه با بنیادگرایی اسلامی هستند.
و ما می‌دانیم که طرح ۱۰ ماده‌ای خانم رجوی، که به مردم ارائه شده است، تضمین یک جمهوری دمکراتیک و سکولار آزاد در ایران مبتنی بر برابری جنسیتی، حاکمیت قانون و همزیستی مسالمت‌آمیز با کشورهای همسایه و سراسر جهان می‌باشد
این طرح و نقشه راه است که بریتانیا و غرب باید از آن حمایت کنند زیرا منعکس‌کننده آرمانهای دمکراتیک واقعی مردم ایران است
و من می‌خواهم هم صدا با دیگران از دولت بریتانیا درخواست کنم به پیش قدمی در حمایت و به‌رسمیت شناختن مقاومت ایران و هم‌چنین رئیس جمهور منتخب آن خانم رجوی.
 
کنفرانس آنلاین افطار همبستگی «نه به جنگ‌طلبی نه به بنیادگرایی» برگرفته از سایت مجاهدین خلق ایران 
ارديبهشت 09, 1401

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی «نه به جنگ طلبی نه به بنیادگرایی»

نفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان- «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» دوستان گرامی، خواهران و…
ارديبهشت 03, 1401

کنفرانس بین المللی «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ افروزی، برای صلح و برادری» به…

https://vimeo.com/695892333سخنرانی شخصیتهای مذهبی و سیاسی از کشوهای عربی و اروپایی ارتباط زنده از کشورهای مختلف…
فروردين 30, 1401

مشاور رئیس جمهور اوکراین در کنفرانس بین المللی «متحد علیه بنیادگرایی و جنگ‌افروزی، برای…

https://youtu.be/j8w_tBHYwYMگزیده‌ای از سخنان آقای تیموفی میلووانف، مشاور رئیس جمهور اوکراین در کنفرانس بین المللی «متحد…
فروردين 06, 1401

کنفرانس شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن – ضرورت ابقای سپاه پاسداران در لیست…

کنفرانس در دفتر شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن با شرکت متخصصان امنیت ملی و…
فروردين 05, 1401

گی ورهوفستاد نخست وزیر بلژیک (۱۹۹۹ ـ ۲۰۰۸) در گردهمایی شخصیتهای برجسته اروپایی در…

گی ورهوفستاد نخست وزیر بلژیک (۱۹۹۹ ـ ۲۰۰۸): می‌خواهم این فرصت را غنیمت بشمارم و…
فروردين 05, 1401

جان برکو رئیس و سخنگوی پارلمان انگلستان (۲۰۰۹ -۲۰۱۹) در گردهمایی شخصیتهای برجسته اروپایی…

https://vimeo.com/666930043 جان برکو رئیس و سخنگوی پارلمان انگلستان (۲۰۰۹ -۲۰۱۹): خانم رئیس‌جمهور خانم مریم رجوی…
فروردين 01, 1401

فردریک راینفلت نخست وزیر سوئد (۲۰۰۶-۲۰۱۴) در گردهمایی شخصیتهای برجسته اروپایی در مقر مقاومت…

https://vimeo.com/666920711فردریک راینفلت نخست‌وزیر سوفردریک راینفلت نخست وزیر سوئد (۲۰۰۶-۲۰۱۴): خانم رجوی رئیس‌جمهور مقاومت دوستان عزیز…
اسفند 24, 1400

فرانکو فراتینی وزیر خارجه ایتالیا (۲۰۰۲ـ ۲۰۱۱) در گردهمایی شخصیتهای برجسته اروپایی در مقر…

https://vimeo.com/666929478فرانکو فراتینی وزیر خارجه ایتالیا (۲۰۰۲ـ ۲۰۱۱): خیلی ممنون. خانم رئیس‌جمهور آقایان و خانمها دوستان…
اسفند 19, 1400

کنفرانس بین‌المللی روز جهانی زن با حضور بیش از هزار زن در برلین -…

کنفرانس بین المللی روز جهانی زن در برلین- قسمت سوم آنگره کرامپ کارنبائر – وزیر…
اسفند 02, 1400

کنفرانس اعضای کنگره آمریکا از هر دو حزب در واشنگتن به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی…

https://vimeo.com/678838005 نه به دیکتاتوری شاه، نه به استبداد مذهبی آری به جمهوری دموکراتیک سخنرانیها و…
اسفند 02, 1400

کنفرانس اعضای کنگره آمریکا در سالگرد انقلاب ضدسلطنتی ـ نه به دیکتاتوری شاه، نه…

https://vimeo.com/678317038 کنفرانس اعضای کنگره آمریکا از هر دو حزب در واشنگتن به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی…
اسفند 02, 1400

کنفرانس اعضای کنگره آمریکا در سالگرد انقلاب ضدسلطنتی ـ نه به دیکتاتوری شاه، نه…

https://www.youtube.com/watch?v=ezyOYxBnvXUکنفرانس اعضای کنگره آمریکا از هر دو حزب در واشنگتن به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی نه…
اسفند 02, 1400

کنفرانس اعضای کنگره آمریکا در سالگرد انقلاب ضدسلطنتی ـ نه به دیکتاتوری شاه، نه…

https://vimeo.com/677351225سخنرانیها و پیامهای۵۰ تن از اعضای کنگره در حمایت از یک ایران آزاد ـ جمهوری…
اسفند 02, 1400

کنفرانس اعضای کنگره آمریکا در سالگرد انقلاب ضدسلطنتی – نه به دیکتاتوری شاه، نه…

https://vimeo.com/676915763کنفرانس اعضای کنگره آمریکا از هر دو حزب در واشنگتن به مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی…
بهمن 20, 1400

افشای ایجاد واحدهای دریایی از نیروهای نیابتی توسط نیروی قدس – کنفرانس دفتر نمایندگی…

افشای ایجاد واحدهای دریایی از نیروهای نیابتی توسط نیروی قدس – کنفرانس دفتر نمایندگی شورای…
بهمن 08, 1400

کنفرانس مطبوعاتی در لندن ـ فراخوان۴۶۲ تن مقامات فعلی و سابق سازمان ملل برای…

https://player.vimeo.com/video/670852346?title=0&byline=0&portrait=0قتل‌عام زندانیان سیاسی در ایران جنایت علیه بشریت و نسل‌کشی است. ابراهیم رئیسی و اژه‌ای…
دی 13, 1400

کنفرانس مطبوعاتی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در واشنگتن: سیاست در قبال #ایران، دخالت‌های…

روز چهارشنبه ۲۳ آذر دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن در یک کنفرانس…
دی 09, 1400

کنفرانس در مجلس ملی فرانسه ـ نقش بی ثبات کننده رژیم آخوندی در خاورمیانه

https://vimeo.com/650880386فراخوان به فرانسه و اتحادیه اروپا برای قرار گرفتن در کنار مردم ایران برای برپایی…
دی 09, 1400

کنفرانس مطبوعاتی محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت در روز پایانی جلسات…

در آخرین روز جلسات محاکمه دژخیم حمید نوری در دادگاه دورس در آلبانی محمد محدثین…
آبان 17, 1400

کنفرانس در سنای ایتالیا با عنوان ایران، حقوق بشر، عدالت و نقش جامعه بین…

کنفرانس در سنای ایتالیا باعنوان ایران، حقوق‌بشر، عدالت و نقش جامعه بین‌المللی با حضور سناتورهای…
آبان 11, 1400

سخنرانی سناتور جوزف لیبرمن کاندیدای معاون رئیس جمهور آمریکا ۲۰۰۰ در کنفرانس #ایران_آزاد در…

https://vimeo.com/640080019در کنفرانس ایران آزاد در واشنگتن که روز ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان) برگزار شد…
آبان 07, 1400

سخنرانی مایک پنس معاون رئیس‌جمهور آمریکا تا ژانویه ۲۰۲۱ در کنفرانس #ایران_آزاد ۲۰۲۱ -…

https://vimeo.com/640165961مایک پنس: از همه شما سپاسگزارم، از استقبال گرمتان تشکر می‌کنم. افتخار بزرگی است برای…
مهر 03, 1400

سناتور رابرت توریسلی در کنفرانس واشنگتن همزمان با اجلاس مجمع عمومی ملل متحد -…

https://vimeo.com/612891040سناتور رابرت توریسلی: هر کشتارگر جمعی مانند ابراهیم رئیسی سرنوشتی جز زندان یا مرگ ندارد،…
مهر 03, 1400

سناتور کلی آیوت در کنفرانس واشنگتن همزمان با اجلاس مجمع عمومی ملل متحد -…

https://vimeo.com/611951129ما امروز به‌خاطر آرمان آزادی ایران گردآمده‌ایم. و من می‌خواهم هم‌چنین خطاب به کسانی که…
مهر 03, 1400

سناتور داگ جونز در کنفرانس واشنگتن همزمان با اجلاس مجمع عمومی ملل متحد -…

https://vimeo.com/611941439متشکرم، خیلی از شما متشکرم به‌خاطر دعوت از من برای سخنرانی در این‌جا. من بسیار…
مهر 03, 1400

دبورا لی جیمز وزیر نیروی هوایی آمریکا ۲۰۱۷- در کنفرانس واشنگتن همزمان با اجلاس…

https://vimeo.com/611913933به‌شرکت‌کنندگان در اجتماع بسیار مهم امروز در واشنگتن دی.سی.، به‌رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت خانم…
مهر 03, 1400

کنفرانس در واشنگتن با حضور شخصیت های برجسته سیاسی همزمان با اجلاس مجمع عمومی…

https://vimeo.com/610570894کنفرانس در واشنگتن با حضور شخصیتهای برجسته سیاسی همزمان با اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل…
ارديبهشت 09, 1401

سخنرانی خانم مریم رجوی: اسلام پیام آور آزادی و واژگونی ولایت مطلقه فقیه

in مریم رجوی

by Cyberspace Weblog

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان-«نه به جنگ طلبی و بنیادگرایی» دوستان گرامی، خواهران و…
ارديبهشت 09, 1401

مسعود رجوی: گنده گویی مضحک خلیفهٔ جاهلیت و ارتجاع دربارهٔ «جریان واپسگرا و ضد…

in مسعود رجوی

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/03Yz4ei-q8wمسعود رجوی- ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ گنده گویی مضحک خلیفهٔ جاهلیت و ارتجاع در بارهٔ «جریان…
ارديبهشت 09, 1401

کنفرانس «نه به جنگ طلبی و بنیادگرایی» در آستانه عید فطر در لندن مریم…

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

کنفرانس «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» در آستانه عید فطر در لندن مریم رجوی: اسلام…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه هامبورگ با رد اعتراض دی سایت و هومریش تصمیم خود مبنی بر ممنوعیت…

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

دادگاه هامبورگ با رد اعتراض دی سایت و هومریش تصمیم خود مبنی بر ممنوعیت انتشار…
ارديبهشت 09, 1401

تظاهرات دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تهران علیه اقدامات سرکوبگرانه حراست دانشگاه

in اطلاعیه ها

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/SnldKXhOxzAتظاهرات دانشجویان دانشگاه علم و صنعت تهران علیه اقدامات سرکوبگرانه حراست دانشگاه «دانشگاه پادگان نیست»،…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه سوئد – تقاضای مجازات حبس ابد برای دژخیم حمید نوری توسط دادستان

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/704265802دادستان‌های پرونده حمید نوری، متهم به دست داشتن در کشتار و اعدام زندانیان سیاسی در…
ارديبهشت 09, 1401

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی «نه به جنگ طلبی نه به بنیادگرایی»

نفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان- «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» دوستان گرامی، خواهران و…
ارديبهشت 09, 1401

درخواست حبس ابد برای دژخیم حمید نوری توسط دادستان – تجمع و شادمانی ایرانیان…

in فعالیت ها

by Cyberspace Weblog

https://youtu.be/sWK_XSGfQro محاکمه حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام ۶۷ در سوئد پنجشنبه ۸اردیبهشت ۱۴۰۱ تقاضای مجازات…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ آغاز مرحله دفاعیات نهایی و تقاضای مجازات براساس کیفرخواست برای…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/703841640روز سه‌شنبه ۶اردیبهشت محاکمه دژخیم حمید نوری از دژخیمان قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۶۷، پس…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ ادای شهادت پروفسور پیام اخوان وکیل بین المللی و عضو…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/703425100جلسه روز دوشنبه ۵ اردیبهشت دادگاه محاکمه دژخیم حمید نوری به ادای شهادت پروفسور پیام…
ارديبهشت 09, 1401

دادگاه حمید نوری ـ ادای شهادت علیرضا امید معاف از شاهدان قتل عام زندانیان…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/702406054جلسه روز ۳۱ فروردین دادگاه محاکمه دژخیم حمید نوری به شهادت زندانی سیاسی سابق علیرضا…
ارديبهشت 03, 1401

۲۱ رمضان، شب قدر و شب شهادت مولای متقیان (ع) ـ مسعود رجوی ـ…

in مسعود رجوی

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/702168845مَنْ تَوَحَّدَ بِالْعِزِّ وَالْبَقآءِ وَ قَهَرَ عِبادَهُ بِالْمَوْتِ وَالْفَنَّاءِ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الاَْتْقِیآءِ…
ارديبهشت 03, 1401

علی قدر انسان ـ نوزدهم رمضان سرخترین سحرگاه تاریخ انسان - مسعود رجوی

in مسعود رجوی

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/701386517مسعود رجوی اللهم وصل علی علی امیرالمؤمنین و وصی رسول رب العالمین، عبدک و ولیک…
ارديبهشت 03, 1401

محاکمه دژخیم حمید نوری ـ ارائه اسناد جدید کشف شده از موبایل حمید نوری…

in دادگاه استکهلم

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/701750896روز پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ دادگاه محاکمه دژخیم حمید نوری در دادگاه سوئد ادامه یافت…
ارديبهشت 03, 1401

منتخب نشستهای رمضان سلسله آموزشهای درونی مجاهدین – مسعود رجوی ـ رمضان۱۳۹۲

in مسعود رجوی

by Cyberspace Weblog

https://vimeo.com/698302874شگفتا که اولین ایمان آورنده هم خدیجه کبری خدیجه کبیر یک زن بود و وفات…